Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Sziasztok!
    Voltatok már úgy, hogy egy játék, ami egyébként amúgy eszement bugyuta - és aranyos is egyben, ezt meg kell hagyni :P - jobban lekötött, mint a manapság oly népszerű csilli-villi játékok? :DDD Na, én pont így éreztem, amikor kipróbáltam a Dragonicá-t.

    Kicsi, nagyfejű anime karaktereket kell irányítanunk. Négy alap kaszt közül választhatunk, majd a 20. szint meglépésekor minden kaszt 2 felé tud fejlődni, eltérő játékstílussal megajándékozva minket. A játék harcrendszerében fontos szerepet kaptak a kombók. Itt is megtalálhatóak a jó öreg instance dungeon-ök, amelyek 5 nehézségi fokozatban teljesíthetők. A dungeon-ök végén a teljesítményed alapján határolja be a loot-od mennyiségét. Többnyire egyedül is véghez lehet vinni őket, igaz akkor a loot nem mindig annyi, amennyit szeretnénk, de ha 4 fős csapatba csatlakozol, akkor könnyedén esik a loot, meg nagyobb móka is egyben a hentelés.

    A játék grafikája már szinte a régi Amigá-s időket idézi, 1024x768-as felbontásnál nagyobbra még nem sikerült belőnöm a játékot, úgyhogy ablakban játszom inkább - persze lehet teljes képernyőre is váltani, ha nem zavar a kis felbontás. Az effektek viszont szépek, már amennyire egy ilyen kaliberű játéktól el lehet várni. A brutálisabb skillek használatakor az egész képernyőt beborítják az effektek, a mobok ide-oda repkednek a keményebb ütéseinktől, jópofa, hogy néha belerepülnek a képernyőbe, és egy törött üveg grafikája jelenik meg, mintha eltört volna a kamera üvege.

    A játék hangulata viszont kárpótol érte. A játék olyan, mint egy Super Mario és WoW keverék, a loot-ok, cuccok és minden egyéb úgy potyog ki, mint amikor a Sonic-kal vagy Super Mario-val játszunk, és mindenféle aranyos kép- és hang-effekt kíséretében vesszük fel. Komolyan, néha az az érzésem támadt, mintha egy 6 éveseknek való játékkal játszanék. :DDD A WoW-hoz hasonlóan itt is van PvE, PvP - bár ez csak arénákban -, és Guildek. Magyarokkal még nem találkoztam, de remélem egy páran kipróbáljátok majd.

    A harcokban fontos szerepet kapnak a kombók, azaz hogy hányszor sikerül egymás után megütnünk a mob-okat megszakítás nélkül. Az alábbi ingame shotot én csináltam, eddig a legtöbb, amit sikerült elérnem, az 85 találat volt:

    A játék teljesen ingyenesen letölthető és játszható, mindössze egy regisztráció kell a gPotato Europe oldalán, és az itt használt accountunkkal tudunk belépni a játékba. Képeket, videókat és további információkat a játékról a hivatalos oldalon találhattok.

    Dragonica hivatalos oldal

    A gPotato Europe oldala (Itt kell accountot készíteni.)

    Gépigény:

    [ Módosította: Grafiqs ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák