Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reiker

    csendes tag

    Üdv!
    Eléggé kezdő vagyok android terén! Segítséget szeretnék kérni! Olvastam itt a fórumon ,hogyha átírom a system-etc-vold.fstab fájlt tehát kicserélem az extsd-sdcard szöveget akkor mindent a külső memóriakártyára fog menteni, nahát én ennek nagyon megörültem gyorsan meg is csináltam ES DILE EXPLORER-segitségével.
    Letöröltem a külső sd-kártyát majd újraindítottam a tabot. Ekkor szembesültem azzal aproblémával hogy ez akis rafinált szerkezet létrehozott egy újabb fájlt vold.fstab.bak néven amiben az eredeti szöveg van,újra megcsináltam, újra "teremtett" egyet vold.fstab.bak.bak néven....könyörgöm! Nagyon szeretném már a letöltéseket,telepítéseket a külső sd-kártyára irányítani.Sehogy sem sikerül.Próbáltam rootolni runMe.bat fájl azt irja kapcsoljam be a debugging-t amit én már előzőleg bekapcsoltam. Gyári rom-om van 4.0.4 elvileg rootol-t de nem vagyok biztos benne. JB-t se sikerült felraknom:

    Kikapcsolom, elkezdem nyomva tartani hangerő gombot lefelé majd bedugom az USB-t és nyomogatom a bekapcsoló gombot,ilyenkor fel kéne ismernie a gépnek valamit de nem csinál semmit
    nagyon amatőr vagyok és én csak szeretnék egy gyorsabb/pontosabb tablet-et magamnak amire fel tudok rakni nagyobb méterű játékokat...

    Ha valaki segít azt nagyon megköszönném
    Egy elkeseredett felhasználó

Új hozzászólás Aktív témák