Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xrvman

    őstag

    válasz Vanyo #361 üzenetére

    Samsung támogatja az .mkv-t mert Windows7 alatt a Serviio val látja az mkv-kat és le is játssza. Sőt ha bedugok egy pendrive-ot akkor onnan is lejátssza az mkv-t (ez volt az első h kipróbáltam és pendive-on ment, volt is csodálkozás amikor sima windowsos DLNA alatt nem ment). .
    Olyant is hallottam, a Samsung tv topikban, hogy egyeseknek a Samsung saját All Share programjával is megy a mkv lejátszás.

    Az egy dolog, hogy a feliratot nem tudja megjeleníteni, csak ha mkvtoolnixel kiveszem s mellérakom.

    Az mkv ból a feliratok kiszedését, hogy a TV le tudja játszani feliratokkal, ehhez a windowson ezt használom.
    http://www.bunkus.org/videotools/mkvtoolnix/downloads.html innen a windowsos MKVExtractGUI2.exe használom windows alatt. Ám sokáig tart míg a filmet áthozza a gépre, kiszedi a feliratot és kiírja azt a pár kb ot..
    Arra gondoltam, hogy ezt a NAS végezze el. Meg lehet oldani valahogy? Milyen rendszer is van a NASon? Linken kismillió source van, ám sajnos nem értek ennyire hozzá. hogy meg tudjam csinálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák