Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • judit44444

    újonc

    Sziasztok!
    Én egy wacom intous pen and touchot néztem ki páromnak Karácsonyra. Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy biztos jó választás e.
    Nem tudok 35e-nél nagyon többet az ajándékra szánni. Tehát s-es méretűben gondolkodom. Ezen kívűl láttam Manga szoftvereset amit ő szerintem nem hasznáéna. Grafikus. Minden hónapban magazint szerkeszt, rengeteg képet vág körbe ráadásul nem egyszerűeket. Ezen kívűl maszkolások stb stb. Photoshopot használ, a Corellt egyáltalán nem. Jó fajta logitech egérrel dolgozik, az is van vagy 15e, pedig az első gondolatom egér volt, de azt hsizem ezt már felesleges fokozni, ez a tábla szimpibb. Sajnos nem sokat értek hozzá, de van aki lebeszélt róla az ismerősi körben, mert ez az alsó kategória neki kevés és sok mindent nem tud kezdeni vele ha egyáltalán nem érdekli rajzolgatás. Mástól meg azt hallottam és fórumokon is azt olvastam, hogy egy ilyen belépő szintnek hatalmas segítség és egyáltalán nem alja kategória ez sem. Nekem sem az az árából ítélve legalábbis számomra már ez is sok. Kérlek, segítsetek ebben, ki tudná-e használni...felesleges és hiánypótló vagy hatékonyabbá tenném vele a munkáit? Előre is nagyon-nagyon köszi!!!!

  • judit44444

    újonc

    válasz tikshow #4275 üzenetére

    Köszönöm a hozzászólásaitokat, némileg megnyugtattatok és bizakodóbb lettem ezzel kapcsolatban, mint voltam. Viszont olvasok itt PS és win8-cal kapcs. dolgokat. Ez akkor őt is érintheti. Gondolom. Márpedig ő csak ps-ot használ :(
    Én is abban bízok, hogy az egér mellett azért mégiscsak segítség lesz neki. Nem csodát várok, de ha kicsit is hozzáteszek vele a napi munkáihoz és kis időt spórolok neki akkor már boldoggá tesz a vétel.
    Mindenképpen pen & toutch-ot ajánlotok ugye? Vagy neki grafikai munkára nem lényeg a touch-os?
    Rajzolni régen rajzolt szépeket, de már nem érdekli vagy injkább ideje nincs rá, így lehet ezt is újra elkezdené, de első sorban nem rajzra kell. Van ugye a manga és "sima"verzió mindegyikhez ugyanazt a táblát adják csak a progik mások mellé. Mire valóak a nem mangás fajtához azok az ajándék progik? Mert ha nem használná semmire akkor a mangás érné meg jobban, mert az olcsóbb. Nyilván abból sem használná a mangarajzoló szoftvert.

  • judit44444

    újonc

    válasz tikshow #4279 üzenetére

    Oké, akkor egyértelműen maradok annál. Meg is rendelem azt hiszem....
    De előtte még ez a dolog...kicsit aggaszt. Mármint amire panaszkodnak/tok, gondolom nála is fel fog merülni a hiba.

Új hozzászólás Aktív témák