Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soma01

    veterán

    válasz nmy1212 #23598 üzenetére

    Az a router nem fog 100 mega fölé menni. kb. 90 lehet a max amit tud.
    Azt azért ki kellene próbálni, hogy PC-ről milyen a tárcsázás. Hogy, hogy nem fogadja el a jelszót? Hogy dugod össze a géppel a modemet?

  • celka5

    tag

    válasz nmy1212 #29766 üzenetére

    Üdv
    Elvileg 30% kedvezményt kapsz a teljes listaárból 1 éven, második évben teljes ár, vagy mind2 évben 15% kedvezményt kapsz a telje listaárból.

    [-CeLkA-]

  • DonMaster

    addikt

    válasz nmy1212 #29766 üzenetére

    nincs rá mod,
    másrészröl 7k lenne ful csomag a diginél, plusz hbo neked ami még 2k
    öszeségében sporolnál 1000foritot, igaz ha most nem 1000-es neted van akkor 2évig az lenne,
    de ez van, nem leeht ujra szerzödni a digi-nél, amikor digis leszel akkor kell 2évre és akkor 2évig happy utána meg kicsit drágább, bár teszem hozzá ez a kicsit drágább is vicc, mert mutason vlaki szolgáltatot aki nél
    7000ft/ho 2év-ig kijön 92+tv 1000/100-as net és telefon is ha kell.

    megnéztem a upc-nél hát öcsém egyböl nyomtam az x-et , ott a net kerül csak ennyibe akciosan, tv még sehol . t-home az nem is szolgáltato, ott az árak az egekben járnak. más szolgáltato meg nem igazán van.

    hüség nélkül a diginél: -tv 3100 92+csatorna
    -net 6700 1000/100mbps
    -telefon 200FT+beszéd elég olcso perc dijakkal.
    öszesen 10ezer magyar forint hüség nélkül a legnagyobb csomag/ho

    van olyan szolgáltato amelyik nél ennyi ért adnák ezeket a szolgáltatásokat?Mert én még nem találtam.

    gondolom 200-as neted van avval jön ki 10k -ra ahoyg irtad , bár pont 1000forintal fizetnél kevesebbet ha okoscsomagban lennél hbo-val eggyüt és az 1000-nettel.
    igy marad mind ez 1000ft-al többért és csak 200-as net. vagy a max cosamg 12e ért.

    lényeg a lényeg, nincs lehetöség okos csomagra ha már volt vagy ha már több mint 1 szolgáltatást meg rendeltél,
    az viszont szerintem fölösleges átmenni másik szolgáltatohoz arra a durván 5honapra, akár net elöfizetéssel
    1honap kikötés 3honap szünet 1honap bekötés .
    legjobb amit tudsz tenni, nem gondolni, rá hogy lehetne gyorsabb neted és még 1000-ret sporolnál is rajta, mert gondolom nem csak 2év-ig használnád hanem utáan is, és akkro meg a msotanihoz képest 2000-el lene több, persze leválthatsz de kétlem hogy amikro emg szokod a sebeséget leváltanál de ez egyéáni dolgo mindnekinél, legjob amit tudsz tenni, jeleleg, hogy nem gondolsz rá hogy lehetne . Mert jeleleg nem lehet, vagy 5honap-ig szivsz azért hogy soporlj utána 2-év ig 1000ft-ot ami havonta egy semmi, mert ugysem teszed félre senkisem tezsi félre mindeki sporolni akr itt is a forumon hogy legyen 1000ft-al olcsobb neki de amikor már olcsobb akkor meg rá 2évra meg kérdezed holvan a 24ezer foritn amit sporoltál sehol nincs mert ellet kültve, persze nem azt mondom, hogy a szolgáltatonál jobb helyen van mint magadra költsd, de nekem meg ér 1000ft pluszt havointa hogy digi legen nállam és ne egy upc t-home emg stb.
    de amitn rita hogy ha 2év után ujra 5honapot kidekolsz az már 10honap kiesés és abbana 10honapban azt amit 2év-ig sporolsz mind elköltöd netre vagy tv-re amég nem digi-d van mert nem találsz hüség nélkül olyan szolgáltato-t ami kijönne olcsobban vagy pont annyiban mint a digi,
    tv-nél mindig tv extra azon kivül a net még 5honapra is elég válságos bárhol , de tegyükfel találsz 5/1-es netet 4k ért akkor kb kijöttél de 10honapon kerezstül szivsz az 5/1-el azért, hogy legyen 24honapot 1000ft-al kevesebb
    ezek után kérdem én meg éri? azt az 1000ft-ot a sok szivás ért arra a 24honapra? szerintem nem.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

  • ACE-

    addikt

    válasz nmy1212 #29766 üzenetére

    Bemész az ÜFSZ-ra, és azt mondod, szeretnéd megszüntetni a teljes szerződésed, mert vicc, hogy itt csak az új előfizetőket becsülik, a régieket nem. Feltehetően ezután fel fogja ajánlani, hogy kapsz kedvezményt Te is, hogy mennyit harcolsz ki, 30, vagy 15%-ot 2 évre, az már csak rajtad, és a vehemenciádon áll. :D

    Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

  • apszi

    őstag

    válasz nmy1212 #29766 üzenetére

    Szia!
    Amit ACE- (#29775)-ös hozzászólásában írt az nem hülyeség, sőt. Ismerősöm valamikor a télen játszotta meg a történetet, annyi különbséggel, hogy ő be sem ment. Telefonon felhívta őket és megkérdezte, hogy a kedvezményes árszabás, valóban csak az új ügyfeleknek jár, vagy esetleg van valamilyen verzió az ő számára is? Mondták, hogy sajnos nincs. Ő erre kérte a szerződés felmondását, és közölte, hogy akkor majd 3 hónap múlva jelentkezik (hozzáteszem, ő valóban így is tervezte, nem csak blöffölt). Erre az ügyfélszolgálatos máris készséggel felajánlotta, hogy semmi szükség a szerződésbontásra, ős is kaphat kedvezményt. Hogy milyen mértékűt azt nem tudom, de kapott. Nagy huncut ez a DIGI is ;]

    [ Szerkesztve ]

  • Flashget

    félisten

    válasz nmy1212 #29782 üzenetére

    Van olyan net csomag amikor ők adnak WIFI-s routert is?

    200-500-1000
    de jobb anélkül, ha behúznak egy kanócot inkább. ;)

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák