Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J.J. András

    őstag

    válasz Lin3Lord #39580 üzenetére

    szervusztok,

    kellene egy kis segítség a Digi Kft. PPPoE 100/100Mbit-es (FullDuplex ???) szolgáltatásával kapcsolatban.
    Ami van:
    1. CAT6-os kábeles rendszer az irodában és szolgáltató helyi hálózata is (szekrénytől a router pontig is)
    2. NetGEAR FVS318N firewall router - classic routerelsére állítva és IPv4/IPv6 párhuzamos mód beállítva
    3. OPrendszer: WIN7 Pro
    4. A PPPoE felhasználónevet és jelszót múlt szombaton egyeztettem velük (Digivel), mert elírták (így már direktbe kötve ki tudok menni a NETre) a felhasználónevet és jelszót az adatbázisukban
    5. Rádugom a routerre a WAN-t, majd a laptoppal csatlakozom a routerhez és felkonfigurálom, sehogy sem akar semmilyen módon NETet adni (ha csak "USE ONLY IPv4" akkor sem) a router
    6. IPv4 fülön külön tudom állítani a PPPoE kapcsolat szükséges adatait, és hasonlóan az IPv6-nál is (az IPv6-nál van "Static IP, DHCPv6 és PPPoE" opció, és hiába írom be oda is a kapott felhasználónevet és jelszót) nem enged ki a NETre
    7. A kapcsolat státuszánál mindig azt írja, hogy IPv4 "connected", míg az IPv6-ra "failed"

    Mit basztam el ? Vagy mit nem adott meg a DIGI, nem tudnátok segíteni ???

    Köszi előre is: :R

    NETGEAR FVS318N gyári honlap

    [ Módosította: Parci ]

    '' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

Új hozzászólás Aktív témák