Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz Boond #41873 üzenetére

    Miért ne mondaná fel valaki? Vezetékes telefon manapság már csak kolonc, vagy valami speciális igényre kell, én is felmondtam pár hete. Netet is dobhatod 3 hónapra, ha van a szomszédban valaki ismerős, aki ebben az időben megosztja veled a hálózatát könnyedén kibekkeled ezt az időt. Sőt, ha nem vagy extrém felhasználó és kellően stabil a wifi kapcsolat köztetek (panel esetén ha falszomszéd akkor vezetéken is kapcsolódhatsz hozzá) akkor semmi okod saját netre előfizetni, megosztjátok a költségeket. Ha a tévé kerül dobásra akkor lehet netes streameket nézni, mindigtévézni, stb, szóval ez sem járhatatlan út. A net kölcsönzés az egyszerűbb. Persze a kedvezmény kellene az embernek, de amikor rájön hogy ezért picit tenni kell, valamit lemondani és egy ideig máshonnan beszerezni, akkor többnyire győz a lustaság. Számolgass: legolcsóbb okos csomag ha októberben megkötöd 2 évre 4720, hűség lejárta után ugyanaz a szolgáltatás 5900. Persze ehhez majd utána hozzávágják a mostani 300 tévé emelést és az időközben bekövetkező egyéb emelést sem lehet tudni. Maradjunk annál a verziónál, hogy éveken át nem volt emelés. Szóval két év hűség esetén spórolsz 28300 pénzt. Ez elhanyagolható? Nem éri meg azt a 3 hónap pici kényelmetlenséget, ami pl egy havertól való netbeszerzés jelent? Megjegyzem, én úgy voltam kb 8 éven keresztül folyamatosan hűségidőben, hogy nem költöztem el, ténylegesen nem volt megszakítva egyik szolgáltatás sem a lakásban és még egyéb kiskaput sem használtam ki. Amikor a hűségidők kedvezménye volt a téma többször leírtam hogy nálam hogy működik, de senki sem hitte, vagy senki sem vette a fáradtságot hogy megtegye. Mindegy, már az a módszer is göröngyös, és amíg ki nem derül mi lesz az eurosport2 és bundesliga dologgal, nem kötök újabb hűséget, kivárok.
    Nem egyedül élek, olyan emberrel élek együtt, akinek hasonló az értékrendje, hasonló dogokat tart ő is fontosnak és haszontalannak. Értsd: ő sem néz tévét még focit sem :Y , csak az esti filmnézés kapcsolja be ő is a tévét, ő sem hallgat rádiót. Szóval ha az ember együtt él valakivel, azt lehet úgy is "szervezni", hogy olyan valakivel tegye, akinek hasonló az értékrendje.
    A telenoros megoldást majd ha aktuális lesz, megrágom.
    Amúgy érdekes, hogy, megtudnál lenni enélkül is Mi ezen az érdekes? Van néhány igen jóminőségű streames lehetőség, amiken szinte HD minőségben lehet meccset nézni. Hiszed vagy sem, de az 55 colos tévére kirakva is élmény nézni. Nem ugyanaz mint egy FHD adás, de nem is a nyögvenyelősen elfogadható fajta.
    Ja igen, rádióban hallhatsz még reklámot, híreket meg korábban volt a bocskorboros duónak nyerítveröhögős reggeli műsora. Hát köszi, nem kérek belőle.

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák