Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dh66e

    veterán

    válasz rocket #14601 üzenetére

    Digi nettel(gondolom mindenkinek van akinek tv előfizetése is itt a fórumon) rendelkezők szerinted milyen premier filmet nem láttak már?LOL

  • Ahab77

    tag

    válasz rocket #14601 üzenetére

    Már bocsi de eléggé egyértelmű melyik csatornáról beszéltem:
    "DIGI Life es DIGI World minoseginek hivod ugy, hogy el se indult meg" írtad te erre reagáltam.
    Ha ez nem is lett volna elég írtam, hogy általában a természet/doku csatornákról.
    Ami a "reprezentatív véleményt" illeti, mond már meg hogy a fórumokba, fb-re miért is írna be olyan aki elégedett a szolgáltatással? Egyszer és mindenkorra tudomásul kellene venni: "Nagyon sokan szeretik a fradit, de még többen meg nem." Szóval az minden csak nem reprezentatív, és nem csak a fentiek miatt, hanem a több mint 300000 előfizetőhöz képest elenyésző száma miatt is.
    Ja és a sokak által fikázott "régi filmek"-et azért adják, mert egy Bunyó karácsonyig-gal is agyon lehet verni nagyon sok friss filmet. Itt már nehéz eldönteni, hogy valami azért nézett mert, nem volt jobb, vagy azért mert szeretik.
    Mint korábbi hozzászólásaimba elmondtam én nem kívánom senkitől, hogy a TV-k vagy akár a Digi döntéseit kitörő lelkesedéssel fogadja, de elhiheti, nem véletlen hozzák ezeket döntéseket. Mi "csak" fogyasztók vagyunk és lehetünk magunk szerint bármilyen okosok, de egy ilyen kaliberű cég vezetését nem érzelmi döntések alapján kell csinálni. És hidd el, ha "megmagyaráznák", mit miért csinálnak téged és a kétkedőket az se győzne meg (ezért vagytok kétkedők). A leggyakoribbi válasz úgyis a semmitmondó "üzleti megfontolások miatt" lenne, és azt már végképp nem várhatod el tőlük, hogy a teljes könyvelésüket és a tárgyalások hanganyagait a rendelkezésedre bocsássák, csak hogy te kielégülten választ kaphass.
    De nyugodtan írkáljatok, ötleteljetek, álmodozzatok, fikázzatok, a fórum bizonyos keretek között szabad véleménynyilvánítás színtere.
    "Egy DIGI ügynök" :D

Új hozzászólás Aktív témák