Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • gonzi

    csendes tag

    :((( Kicsit eltértünk a témától!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Térjünk vissza a digi tv-hez!

    Most beszéltem az ügyfélszolgálattal.

    Megkérdeztem hogy van-e lehetőség arra hogy több tv,több beltéri egy előfizetés vagy kis ráfizetéssel, de mégsem két előfizetéssel rendeljem meg a szolgáltatást.Válasz ''NINCS''
    Ok.-mondtam.
    Lesz akció?-kérdeztem
    Elképzelhető.-mondta
    Lehetséges,hogy lesz olyan beltéri ami két tuneres?-kérdeztem
    Talán-mondta
    Akkor várjak mondjuk egy hónapot és talán...!?-kérdeztem
    Elképzelhető.-mondta

    Nos itt bepipultam.Megkérdeztem tőle hogy leakar beszélni arrol hogy most megrendeljem a szolgáltatásukat??erre ö tiltakozott mire én elmagyaráztam neki hogy ez nem üzletpolitika hiszen semmi olyan dolgot nem tett amivel rábeszélt volna hogy maradjak,rendeljem meg és majd később válthatok stb.Megkérdeztem hogy sok az előjegyzésük?Azt felelte hajajj..!!!Azt válaszoltam:akkor már értem miért akar lebeszélni arrol hogy előfizetőjuk legyek! Mert van elégEközben a csaj kinyomta a telefont.................
    Huhh :O
    Visszahivtam.de egy pasi vette fel ö védta hogy nem-mem csak megszakadt---------- :B :B :B
    persze.

    Ö elmondta ugyanazt amit a hölgy. Nincs, nem lesz ,nem létezik,nem tervezik.

    IDE FIGYELJETEK!


    Két előfizetés?????
    ELSÖ ÉVBEN 2x2160 FtHA KÉT ELŐFIZETÉS.=4320Ft Minőség?Vélemények alapján? Megoszlik!Nem bizom bennük.Mi van ha egyszer minden előzetes bejelentés nélkül kivesznek egy csatornát vagy meghibásodik valami?akkor vissza a upc-hez?Itt nincs személyes ügyfélszolgálat!Olyan gépies nem?
    Kit pofozzak fel ha felhuznak? :U ;] :C

    Az antenna digital hamarossan akciót hirdet.(Április)
    Két tuneres beltérivel./igaz kicsit drágább a beltéri egység/Alap csomag 2590Ft+tematikus csatornák 790Ftvagy 990Ftvagy 1490Ft attól függöen kinek mi kell .Mondjuk nekem a gyerek miatt kell az ifjusági csomag az 790Ftigy összesen 3380Ft Családi csomag 4590

    Nos egy kicsit drágább az antenna digital de úgy emlékszem ott még nem csapták le a telefont.

    Sőt még egy indok!Az AD-nál van Nickelodeon csatorna.

    Sziasztok.


  • gonzi

    csendes tag

    Sziasztok!
    Tudna valaki segitteni abban hogy a nickelodeon müholdvevővel fogható-e?Ha igen akkor hol és kodolt-e?
    [kép]

  • gonzi

    csendes tag

    Sziasztok!
    Tudna valaki segitteni abban hogy a nickelodeon müholdvevővel fogható-e?Ha igen akkor hol és kodolt-e?
    Köszönöm

  • gonzi

    csendes tag

    Sziasztok!
    Tudna valaki segitteni abban hogy a nickelodeon müholdvevővel fogható-e?Ha igen akkor hol és kodolt-e?


    Köszönöm

Aktív témák