Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gordiann

    őstag

    válasz PEPE85 #28 üzenetére

    Én is azt nézegettem, hogy elvileg minden jog áthárul rád, mármint, teljesen saját lesz a tányér meg a BOX, és így már mindenképpen megéri!!!!
    Egy ilyen szerkezet kb 22k-ért nagyon tuti sztem, és ha neadjisten ''tönkremenne a cég'', akkor neked lesz egy digitális vevőd dekóderrel, amivel az ingyenes adásokat foghatod...
    Na akkor máris it vannak az első kérdéseim ezzel kapcsolatban: ( :D)

    Én a tányért egy szakemberrel akár átforgattathatom egy másik műholdra, és veszi azokat a jeleket? Teljesen ingyen? :F
    Írták, hogy lehet igényelni motort, hogy sok egyéb csatornát is tudjak fogni...és akkor az mennyivel lehet drágulás? Kijön manapság egy motor egy 20k-esből? Vagy milyen árfolyamban vannak ezek mostanság?

    ÜdV: Gordian

  • bzoley

    veterán

    válasz PEPE85 #28 üzenetére

    Figyelgetem a fejleményeket, jó ajánlatnak tűnik. Egyedüli hátránya, hogy nem lehet több tv-t használni vele, pedig már keztem ajánlgatni. Én mondjuk csak egy műsort nézek egyszerre, talán meg is érné, de hátha lesz egyszer nekem is HDSNET-em, szóval marad a kábel egyelőe.

  • kutyakölyök

    csendes tag

    válasz PEPE85 #28 üzenetére

    PEPE85!
    Ha csak akkor képes egy monopol helyzetben lévő szolgáltató árakat változtatni, amikor érzi, hogy ''fogyasztót'' veszít, hát köszönöm. 4 évig voltam U** előfizető, a mai nappal már DIGI-s vagyok. A megrendeléstől számítva 27(!!!) óra múlva már működött a DIGI. Minden tiszteletem a cégnek, mert a leterheltség miatt 4 napot ígértek. Tudod miért váltottam?
    A U**-nél soha nem jutott eszükbe honorálni a hűségemet, az eltöltött évekért. Most 130.000 Ft-ot spórolok meg 1 évig. Cool?
    Maga a DIGI tényleg jobb minőségű, de még nem teljesen stabil (tipikus digitális kihagyások és szünetek vannak) de nem érdekel. Hajrá DIGI!!!

  • vpetya

    csendes tag

    válasz PEPE85 #28 üzenetére

    Szia!
    nálunk 1hete üzemel a DIGI-Tv! Első benyomás +.-iv. UPC volt már hála jó istennek nincs!
    Kép minőség sokkal jobb mint a UPC-nél! Egy elég régi 70cm-es Thomsonnal nézem. Szerintem egy jobb tévével még jobb minőségben lehetne nézni! Hang elég érdekes mint a UPC-nél egyik csatorna üvölt a másik meg halk! de szerintem ezt is meg lehet szokni mint a UPC-nél! Egy kis negatívumot is írnék.- teletex nulla,- csatorna léptetés lassú,- nállam erősítön keresztül üzemel gond, hogy a hangot a digibox-on is kell hangosítani meg az erősítőn. Ahogy mondtad 1 évig alapcsomagban kb. 40 csat.HBO packkal (HBO1, és HBO2)
    2160+1800 br. utánna 2700+1800. ez szerintem több mint baráti a UPC 4800.ft-ához képest. (Családi csomag Kínai1, Kínai2, Orosz csat.stb) HBO nuku.

    Véleményem szerintem hajrá DIGI-TV csak igy tovább!! ;)

    Petya

Aktív témák