Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • flappy

    csendes tag

    válasz Marschlakó #1735 üzenetére

    Én pedig pont fordítva gondolnám: a 3990-re sokan bedőltek, és gondolom csak az extra-extra csomagot is előfizető, 3990-el sem elégedett ügyfelekre tartották a 2990-et; és.... vagy a nagy fizetőkből kevés akarta felmondani, vagy mindegyiknek jo volt a 3990, vagy mindegyik inkabb otthagyta a upc-t tökmindegy mennyiért, vagy pedig egyszerűen hülyék a főnökök/marketing.

    Én ezen legutóbbira tippeltem volna.

    Btw Gloverhez mentem, és azt mondták szerintük kb 3 hét, és hogy nem miattuk (mert ők pár napon belül is tudnák) hanem nem kapnak elég (gyorsan) beltérit. Tényleg korrektnek hangzottak, meglátjuk mikorra érnek ide.

    És még egy kis gusztustalanság: upc felmondáshoz aszongyák vigyem vissza a beltérit (okés), és az értesítő levelüket (AMIN NINCS SEMMI INFO csak a nevem) és az EREDETI SZERZŐDÉST, bármelyik hiányzik akkor ''sajnos'' nem tudják..... Ha nem a párom tartaná nyilván (aki 5 másodperces seek time-mal képes előmutatni akár az I.E. 800-ban vizigótok és aboyannok közötti szerződést) akkor biztos elő tudnám kaparni az X éve kötött szerződést... (Persze ha nem találnám kapnának egy ajánlott levelet, bevinném a beltérit aztán ha nem adják a pénzt akkor felszámoltatom őket a 14kFt óvadékért... :)) )

    -= flappy out =-

Aktív témák