Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v.attis

    őstag

    válasz Rick4 #6668 üzenetére

    Eddíg azt mondanám, hogy tévedsz, ugyanis eddíg én sohasem fizettem javítási költséget. Na ezt gyorsan le is kopogtam.
    Meg nállam akkor is ment a digi, amikor más már rég kikapcsolta a tv-t, mert volt néhány felhő az égen. Nekem tökéletes a szolgáltatás, nem szakad, nem kockásodik, vagy csak nagyon ritkán. Legtöbbször a tematikus csatornákat nézzük és az rtlklubot. Az egész családnak ez van és mindenki szereti. Mondjuk a sok sportcsatornát kidobálnám belőle az biztos, de ott egye meg a fene a lista végén.
    Összehasonlítottam a többi antennás szolgáltatóval, hát azok nem az én igényeimet elégítik ki. Kábeles szolgáltató meg nincs a környéken olyan aki vetekedhet a digivel.

    Szóval az esetemben a szivar audi folyamatosan és megbízhatóan müxik. Pedig én tettem fel a tetőre a tányért és mindíg 98%-on van a jel erőssége. Nálunk mindenkinek jó és megbízható. A Hunyadi beltérik viszont tényleg gagyik, de ha nekik jó, hogy évente 1-2 alkalommal meglátogatnak, hát lelkük rajta.
    Nagyon remélem, hogy ez a harmadik izé is rendeződik kedden és tovább lehetek elégedett előfizetőjük.

    Csak kíváncsiságból: Neked mi okozza ezt a negatív hozzáállást? Megjártad velük? Tényleg érdekel, nem gúnyolódásból kérdezem!

Új hozzászólás Aktív témák