Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz Rick4 #7082 üzenetére

    Akkor másképp fogalmazok :)
    Én csak sportműsort nézek TV-ben. A digin is összvissz a 6 sportcsatorna van beállítva az elejére és kész. A digiével sem vagyok maradéktalanul elégedett, mert pl nem elérhetőek külföldi sportcsatornák (espn, extreme sports channel), viszont ha lenne Digisport HD, akkor azért hajlandó lennék többet áldozni (angol meccsek + bl), ugyanis a nyáron nagyon megtetszett a VB az m1HD-n. Egészen más élmény ilyen minőségben nézni a meccseket.

    Én értem az érveidet, bár személy szerint nem volt problémám a digivel soha, viszont az bizony nem kis fegyvertény, hogy a Digi nemcsak az első magyar HD sportcsatornát indította el, hanem a kereskedelmi TV-k közül is az első amelyik HD-ban sugározza a műsorait. Ehhez pedig nem kevés befektetett pénz kellett, ráadásul akinek digikábele van azoknál elérhető a Digisport HD. És akinél digikábel van az sem éppen a tehetősebb réteg ugyanis tudtommal csak a nagyobb paneldzsungelekben elérhető a digikábel. Szóval nem olyan egyértelmű az, hogy a digi nem fog fejleszteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák