Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz Sirandrish #3004 üzenetére

    mar reg farmoltam akkor mikor meg lvl40-es cuccokat kerestel a forumban :K :K :K ...millios tetelem 3 volt...2x1.5, 1x3.7...ket amu, egy gyuru....nincs semmi olyan cuccom amit hasznalok, es a monkom, vagy a varazslom talalt volna...ertem ugy nem az ah-rol vettem volna....aruljatok el a titkot, hol lehet nem ekszert talalni ami hasznalhato!!! :DDD /volt meg egy 700k-s amu eladasom is....de tenyleg nem vicc, meg egy hasznalhato kesztyut sem talaltam....nem nekem nem hasznalhato, semmilyen kasztnak sem....de turelmesen run-olok, es remenykedek, hogy a 250k-s bidem meg eljen este egy nadragra :O :O

    ha talalok valamit amin mondjuk van egy ertelmes ertek...pl all res 60%, akkor tuti, hogy a tobbi valami hihetetlen marhasag....pl plusz yard arany felvetelhez, vagy valami hasonlo...

    ketkezes fegyver eddig talan ketto volt ami 1000 feletti dps, egykezes 700 feletti egy (mindharom boven 100k alatti ertekkel)

    jahh igen a monkomat atepitettem....209-es MF-el (valorral), sem dobott semmi ertelmeset....act2 viszont az a gear mar keves....ugyhogy megy a remeny farmolas....es probalkozas kifogni ocson AH-n valamit.....es a haverok kozott en meg a szerencses vagyok azzal a harom ekszerrel...van olyan cimbi aki 300ora jatekidonel tart 0-zero-nyista normalis talalt cuccal

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák