Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joezyka

    senior tag

    válasz oxox #77642 üzenetére

    igaz sose HC-ztem, mert az idegrendszerem nem lenne képes elviselni a bénaságom, de én azt vettem észre, hogy a mozgáson lehet sokat javítani. Eleinte azt hittem, hogy "ez király ez mindent kibír" aztán amikor kb instant ment fullról 0-ra a hp-m 2 túlélő skillt elnyomva és meg is haltam egyből. ez úgy gr 40 környékén volt, azóta mentem jósok kört és már nem halok meg minden szarba, mert teljesen más felfogásban játszok és mozgok (igaz én szinte csak wizzel játszok, azért az se mellékes). szóval azt tudom javasolni, hogy ne aggódj, meg kell szokni a mozgást, meg hogy melyik elitpakknál mit lehet, hogy

    Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

  • T. M.

    aktív tag

    válasz oxox #77642 üzenetére

    Lehet, hogy már kaptál választ a kérdéseidre, azért megpróbálok segíteni én is.
    Én a lighting ágat elhagynám, és váltanék fire ágra. A crumble robbanása sokszor egész szépen beteríti a tömeget. Physical is jó lehet partyban, brutál single target damage van benne.
    Ahol lehet, ott halmozni kell a deffensieve statokat. Skilleknél én Iron skin - Steel Skin, Laws of Justice - Immovable Object-re esküszöm. Mellé csapod a Shield Glare - Zealous Glare, az egész jó wrath töltést ad.
    Gemek: Gogok nem kell, mert úgy sem tudod tartani a championt folyamatosan. Azt az elitekre és a zsíros tömegekre kell tartogatni. Helyette a life regenes menjen. Esoteric ok, Taeguk helyérew BoT inkább.
    Ja meg akár mennyi a toughnes, ha a tömeg közepén állsz és benyalsz egy durca elitpakkot, agyonvernek. Akkor okés, ha a tömegnek az első sorát ütöd, a crumble robbanása meg úgy is aprítja a hátrébb állókat szépen.
    Igaz én nem hc-zek, de szerintem a fent leírtakkal azért elég szívós lehet a kari hc-n is. Itt az én crusaderem, solo 50 meglett vele, odafigyelve a 47-et halál nélkül csinálja soloban.
    Remélem tudtam kicsit segíteni :)

Új hozzászólás Aktív témák