Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz sith7 #77154 üzenetére

    Gyorsabban haladnak a pörögnek mintha nem. Már bulkathossal... elvileg. A forgószelek amik automatikusan keletkeznek a setbónusz miatt nagyokat sebeznek, így nagyon nem kell megállniuk. Vezsettül kellett bele ez a broken effect. Mer' nem volt elég OP 1-2 évig az elején. Kell a visszatérés. De ha megállnak, akkor haljanak is meg!. :C

    Ritkán játszok, csapatban se gyakran, de szerintem el van ez cseszve és nagyon nem akarok barbik mellé csapódni ezek miatt. Kb olyan mint a sentry DH volt az "aranykorában". Akkor is veszett nagyot karcol ha ott se vagy. Vagy félreértem és azok az 2500%-ok csak kiegészítő sebzések és nem azok a build "Komoly" karcolós részei? :Y

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • granini

    őstag

    válasz sith7 #77154 üzenetére

    1. nem. legalabbis T6-on semmikeppen sem. en is meg szoktam allni, felveszem a lootot aztan porgok tovabb.
    2. nem. a ww barbar az ora jarasaval megegyezo iranyban, de az egermutatot kovetve barmerre tud haladni porges kozben (sssztakkuuvva dettudomanyosssan fogalmazokman occsejjm :Y :C ) tehat arra forog/porog amerre iranyitom. vissza is tud forogni ha otthagyott egy par mobot. minimalis kor menten de kb meg egyhelyben is lehet forogni..

    Egyebkent jogos a boges, mar korabban is megirtam hogy mas kaszt szamara a ww barbar kezelhetetlen jatekpartner. T6-os riftben nem lehet ultolerni, es szinte mindent egyhitel. Aki csak egy negyed pillanatra is megall hogy felvegyen vmit a foldrol az onnantol lootot fog szedni a rift vegeig. Sajnos ez van. Mar a vonatos barbar is ilyen volt de az legalabb valamennyire megallt amikor 3-nal kevesebb mob volt elotte.. a ww-t semmi nem allirja meg, es sima T6-on en raadasul meg be szoktam tenni egy run like the wind-et is ami ww-ben is tovabb gyorsitja a karakterem.. meg meg a berserk is ad ugye MS-t.. hatszoval nemecceru..

    A strafe-es meg rain of vengeances DH esetleg lehet partner mert az is tud ugy olni hogy kozben vegig halad. Minden mas kaszt (hiaba van iszonyat dps-e a wizrdnak meg a WD-nek is..) amennyire en lattam csak meg-meg kell alljon es ott vege is van, mert le lesz korozve es csaaaaoooooo... :))

    Szoval azok a barbarok akiket kivetel nelkul ki fognak votkikkelni pubbol majd szepen osszeallnak negyen osztakkor jolesznekik.. ;)

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák