Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Assdak

    őstag

    válasz mikromanus #66663 üzenetére

    Nincs saját buildem, azzal tolom, mint Nyan, nem kell hozzá semmi különleges. Nem videózom magam, munkából élek.
    Én tudom mit próbáltam, az hogy te mit hiszel, pont nem érdekel. Mindenesetre elég gyerekes ez amit leművelsz. Linkeltem videot jelenlegi strafe buildről, ha annál mutatsz haladósabb Cluster runt, hát hajrá.
    Nem hirtelen derült ki, ezt megint te vizionálod. Sehol nem említettem egy percre sem eddig, hogy 2.1 ben próbáltam. Ettől függetlenül, az értelmesebb embernek nem kell szarba lépnie, hogy tudja, hogy büdös.

    "Érdekes. Amikor még a shadow bugot vettem fel még ment a kisebbeken."
    Próbáld ki és rájössz, ha már az alap matek nem megy. A te gondolatmenetedet átemelve, kötve hiszem, hogy ment.

    "25 lement 30 sec csúszással halál nélkül. 24 szintén 4 percnyi tartalékkal. Elsőre gem nélkül, unity nélkül kb átgázolóson."
    Tehát akkor ott tartasz amit mondtam. T6 megy. Bár videót nem csináltál, úgyhogy ha rád hajazok, nem hiszem el.

    "Ha magadtól nem jöttél rá, akkor nem segítek. Nézd meg az armoryt! A többség elbír a feladattal:. Nem olyan nehéz.. Minden csak regen, globe és annak a függvénye, hogy eltalálnak-e."
    Aha, na ez így ahogy van egy sületlenség. T6-ig elvagy így, de fölötte nem potyog a globe mert nincs elég dmg.
    De majd rámcáfolsz, meg mindenki másra.

    Mind a négy profilt linkeljem, vagy csak a legnagyobbét?

Új hozzászólás Aktív témák