Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pluhi

    tag

    válasz Assdak #65971 üzenetére

    "xbow, lacuni, wh, offhand, TnT, rrorg, paragon. Ha nincs meg akkor lehet chc-t aldozni esetleg unityről."

    Huhh, késői válasz, de nem értem rá:) Wall of text incoming!

    Szal olyan nincs, "ha" nincs meg, mert nem is lehet meg unity nélkül (amuletet próbáljuk ugye kihagyni a buliból, Oculus nem jön szóba).
    Gearből additiv bónusz 48% lehet (20+7+7+7+7), 10% paragon. A fegyveren lévő 7% multiplikativ ahogy a TnT sárga sora is. Perfekt gear mellett ez 3% hiány a 2H-nál, 3.8% hiány 1H-nál. Unityről le kell dobni vagy a critet, vagy a dexet, tehát sockettel/iassal kell essen. 4% mozgástér marad az egész gearen 2H-nál, ha a unityre rátett /rollolódott IAS 7%. Nekem pl. jóféle trifactor 47%/5%-os TnT-m van, szal eleve pápá az amulet nélküli verziónak.
    Ezzel együtt látni akartam, hogy mire képes a dolog, összedobtam a buildet Hellcattel, Steady Strikerrel és egy IASos Cameoval, ami nem hótszar, meg legalább nem szopat le a jailer. Persze az 5. passziv igy ugrott. Két fegyóval próbálkoztam, egy 2828-as Pus Spitterrel, meg egy 2967-es Izzucobbal (Calamity egy éve nem is esett kb.). Normál CA-Ma/MS-Ars/EA-FA build, coldos steady. Cipőn Multishot és EA is volt rollolva.
    Eleve nézzük meg mit nyerünk az utsó BP-vel:
    2H: +1CA, +5MS, +17FA
    1H: +7MS, +46FA!!
    Az összsebzés aránya eltolódik MS/FA felé rendesen, főleg 1H-nál, ott mindenképp EA bónusz tűnik jónak cipőre, bár edisonian speadsheetje a multit favorizálja. Elég nehéz kimatekozni ezeknél az AOE skilleknél a dolgot.
    Tapasztalatom szerint semmiképp nem érdemes átváltani 1H-ra, ha nincs meg Calamity. Csak az a fegyó hoz be annyi pluszt, hogy érdemes legyen vele operálni. Nem tudtam kipróbálni, de valszeg ez a BIS kombó.
    Két jó sebzésű fegyóm közül egyértelműen a 2H tűnik erősebbnek. 1H-nál pörögnek a lövések veszettül (electrified bossnál vicces), mégis lassabban hal el a banda.
    Mi a mérleg?
    Vesztettem egy passzivot, egy bane of the powerfult (nincs lyukas-IASos unitym). IAS rollok miatt toughness bukó is van. -10% crit az amun. Paragonból buktam a CD reductiont. Nyereség oldalon ott figyel a Cameo effekt, és az utsó BP természetesen.
    Végeredmény?
    Több DPS. 2.16-os breakponton nem tudtam kiütni a 40-es kulcsot szólóban (wave 43 clear), az új gearrel megy. A plusz DPS ezzel a gearrel nem óriási, de már látható. Van hely még javulásnak bőven, hellcat helyett WH (igy 560 paragon környékén kieshetne már az első), 50%-os Tasker, Lacuni meg visszahozná a toughnesst. Kb. nulla esélye van annak, hogy ezek a közeljövőben mind kiesnek, de legalább van miért játszani :).

Új hozzászólás Aktív témák