Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #13110016

    törölt tag

    válasz Gorneck #56158 üzenetére

    Tegnap kaptam én is végre Kadalától egy magefistet. Igaz, a vitalityt nem tudom crit dmg-re rollolni kb 15 alkalom után sem, de majd ma. Jelenleg +112+5% fire dmg-m van. Kegyetlen izmos lett most a kis patrióta.

  • vendingo

    veterán

    válasz Gorneck #56158 üzenetére

    Én is nagy WD-s voltam, aztán mindenki elkezdte tolni a petes buildet, mivel csak az használható, aztán bele is untam.
    Wd-nek folyamat estek a set itemek, de miért is ne mindegyik más sethez tartozik, 2 ugyan abból nem esett.

    Váltottam crusaderre, egész jól esnek neki a cuccok, kivéve a set-et. Nem mintha bármit is érne a neki való.
    Eddig 2 neki való set item esett, de abból az egyik kapásból zúzda, a másik pedig duzzogva használható.
    Cinder még mindig nem esett, illetve a CD csökkentős pajzs se. Azt még senkinél se láttam. :(
    Napról napra kevesebbet játszok, unom már....

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

  • mikromanus

    veterán

    válasz Gorneck #56158 üzenetére

    No igen. A magefist nem nagyon váltható ki. EZ az egyik rész ami miatt el van bökve a játék itemekben. Nincs semmi hasonló más elemi ágra. Lehet rajta 5 DPS affix. A cinder is hasonló. Egy rakat DPS buff, meg erőforráscsökkentés.

    A coldos és mérges móka picit lassabb de ugyanúgy öl. Csak épp a rohanós "akkor hal ha látom" szemléletbe nem nagyon fér be. Meg azért a garga és a fetish olyan op, hogy ha ahhoz hasonlítgatsz, akkor semmi se alternatíva. Egyébként lenyomsz 1-2 skillt, ami egész addig sebez míg meg nem hal az ellen. Ha gyorsan öl, akkor meg terjed (a loctus meg alapból is lefertőz egy castból egy egész tömeget). Csak mondjuk épp az dő alapú sebzés miatt csapatban kevés a létjogosultsága. Én azért nyomattam lelkesen. Alacsonyabb szinteken veszett erős tud lenni. Hobbi buildes és kezdőbb karakterekkel nyomultunk és úgy is muris. Mondjuk magasabb szinten is tarolt, de ezt azért érdemes kétkedve fogadni, mert volt mellette egy fetishes WD is. Lehet mégse a cold skillek nyomorgatták a nagyját le az ellennek? :Y :C
    Kiegészítésnek viszont tökéletes. Frankón belassít mindent. Könnyű préda az ellen.

    (#56160) Bird
    A kukri minek? Vagy ez vagy a zuni set. Zuni mellett sosenemtűnnek el. Vagy benyomod a kukrit a mancsba és kiváltod vele a zuni setet. Vag yrosszul értelmezem?

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák