Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J0shu4M1ll3r

    senior tag

    válasz nightmare13 #45660 üzenetére

    Igen, természetesen azokat a recepteket használom. De akkor nem fogom elpocsékolni arra a maradék kis goldomat :)

    @mikromanus:
    A mempo sajna muszáj, mert ezenkívül talán 1 int-es darabom van, meg ebben AS meg life, de ha ezen akarok emelni kicsit akkor az már sok sok gold lenne, úgyhogy ezt így hagytam. Az all res meg az extra gold jelen pillanatban nekem jól jön, illetve a plusz élet is fontos most. A gyűrű meg megint muszáj nekem, legalábbis a hellfire, hogy több xp-t kapjak.
    Igen, azt is próbáltam párszor, hátha alapon, de eddig nem jött össze semmi bizalomgerjesztő, úgyhogy akkor azt is hagyom :)

    @Rebourne:
    Megmondom őszintén itt láttam egy két embernél elég faszántos példányokat, mindekettőn pl LS ráadásul 3 vagy közel 3%, de kb már fel is adtam, hogy valaha nekem is lesz ekkora mázlim.
    A globális craftolásból kb az amulettem ami nagyon betyáros, legalább is azokból amik nekem kijöttek :)

    @Thrawn:
    Kb nekem is ez a hasonlat jutott eszembe :)

    Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, akkor marad ez a felállás. Nézegettem AH-t de ha le is akarnék cserélni bármit, akkor az sok goldba kerülne, és inkább én is megvárom a kieget, mint azt sokat teszik mások is.
    Illetve, ha valakinek van elfekvőben cucca ami már nem kell de mondjuk nem akarja már eladni, de nekem meg jó lehetne, bátran adományozza nekem :D
    Illetve ha valaki szeretné bővíteni a barátlistáját nyugodtan vegyen fel :)
    Még egyszer köszi mindenkinek!
    Üdv!

    "There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

Új hozzászólás Aktív témák