Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Gorneck #38175 üzenetére

    Nem értelek, de ez persze legyen az én bajom. 1000 óra nem kevés. Ha mp1-n tolnám akkor is ideje lenne egy normális loonak.
    Hatékonyság? Mp5 az alja amin egyek mióta van mp. Ugyanis erre volt gear. Az utóbbi időben viszont mp7-8 amin megyek. Elmondom ott se esik semmi. Nekem legalábbis nem esett.
    Én azt gondolom tettem azért, hogy valamit fejlődjek. Egyet nem tettem. több 10k-t nem öltem a játékba. Nem is fogom. A loot 2.0 változásaival jobb lesz ha megbarátkozol. Meg az ah bezárással is (ezen a ponton meg nem értem neked mi a problémád). Nekem egyikkel sincs problémám.

    Amd - Radeon - Ryzen

  • Muton

    addikt

    válasz Gorneck #38175 üzenetére

    Gyuri27-nak abban tök szerintem igaza van, hogy van akinek nem esik semmi. és mindegy, hogy mit csinál, hány órát tol milyen szinten. ez a baj, mert egyrészt leölik a játékkedvet, másrészt, ha nem veszi elő a bankkártyáját, akkor ez a helyzet így is marad, kb játszhatatlanul. nem hiszem hogy az adatbázisba nagy kaland lenne fölvenni egy mezőt acconként, hogy óra/(valami értelmes drop) arány ha x alá megy, akkor biztosan addig esik neki használható/eladható cucc, amíg a minimális értéket meg nem haladja. sajnos én is alá tudom ezt támasztani.

    amúgy meg kedves blizzard barátunk a szervereivel is csinálhatna valamit, mert isp hiba után elkezdett a saját szerverük ledobálni, úgy, hogy van netem, meg be sem kell loginnal lépni, csak a játékból hajigál ki, majd resume. persze találtam hozzá topikot is, nem egyedi, de valahogy minden fejlesztő szabin van mindig, amikor bugfixre lenne szükség...

    Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Új hozzászólás Aktív témák