Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz prokxy #77840 üzenetére

    Tökre8, ha bármit bármikor ott tudsz hagyni...ezzel időt nyerve...nem is keveset...míg mondjuk ezt WDvel, vagy Wizzel de néha DHval is nehézkes végrehajtani...pl leave game, next round...míg barbival...go forward...
    A pörgettyű mindig közkedvelt volt a maga egyszerűsége miatt (xar gearrel is hasított)...én pl emiatt is töröltem a Barbim...ez tette be a kiskaput...

    Már lassan 50+ 51-52-53-54 próbálkozáson vagyok túl (valszeg ez a bosszú az elsőre sikerült 50-ért)...és többnyire dupla elit pakkok vetnek véget a riftjeimnek...amin annyit bukok, hogy nem tudom befejezni a riftet, ha nem lenne ennyire mozgáskorlátolt a WD tán már rég túllennék az 54-en. A gearem ugyanis bőven megvan hozzá...[link].

    Mondjuk ez az egész a Blizz faszsága...1-2 kaszt képes gyorsan haladni úgy, hogy közben kb halhatalan míg a többinél egy kecske is jobban szedi a csülkeit...oszt ha váltok DSMonkra, akkor jön a rinya...

    Más témára a válasz:
    A fegyók drop rateje ultra fos...lsd nekem még mindig nem esett kukri...pedig nem keveset WDzek mostanában.
    Ezen nem lenne rossz változtatna a Blizz...
    Illetve örülnék, ha végre a legacy itemeket törölnék a francba...

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák