Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz Gyuri27 #56183 üzenetére

    Igazából semmi...a setjei xarok...inna még elmegy, de bugos. DMG leadáshoz, hogy ne csak karcold pl a rfites köcsögöt T2-T3-on, ahhoz olyan cuccok kellene, mint cinder+LTK fejes+mage+strongarm bracer és még sorolhatnám...oszt ha még életben is akarsz maradni hááát nem semmi mire összemutyizod magadnak azt a geart amivel haladsz (cdr forevvvaaa)...és ez is leginkább fire vonal...
    Én két Monkot építek...csak éppp 2 hete eléggé alapjáraton van a fejlesztés (sajna a kurva random nem osztogat mostanság semmit se).

    De nem is ez a lényeg, hogy mi kell hozzá, hanem ennek a gamenek úgy kéne összeállnia, hogy hasonló sebességgel lehessen "farmolni" a karikkal...de illen nincs...WD+Wiz olyan tempót diktál amit Monkkal nem lehet követni...ééééssss akkor még kevesebbet is fekszenek...mivel én partizok inkább (solo untat) így szórakoztató a Monk és érezni, ha nem épp 3k DPSemmel tolom elől, de azt is érzem, hogy a sebességhez a palmon és cc-n kívül xart se adok hozzá.

    Sajna szerepek vannak...amiben a Monk support/tank/cc felelős lett, Barbi nagyon komoly AOE dmget tol, WD boss/elit killer...a többit meg nemtom, mert DHval nagyon kevesett játszottam, Wiz nem érdekel, Pala szintén nem érdekel...

    (#56197) mikromanus: Ez nagyon régóta van így... :(

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák