Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Bird #1405 üzenetére

    épp ezért gyorsan le is szedtem ah-ból a fillérekért berakott mainstat+allres+critdam/critchance/loh/akármi gyűrűimet :)

    legjobb példa, hogy stormshield-ekből a legrosszabbak is eszméletlen árakon mentek, most meg fél milláért találsz 20at :) shieldeket jól szükségtelenné tették a nerffel... viszont ha bejön ez a "players8", lehet hogy épp ezzel megoldódik, hogy alacsonyabb szinten a fegyverek legyenek kelendők, magas szinten pedig a pajzsok és balansz legyen köztük

    amit én speciel szeretnék: classok cuccain legyenek stabilan oda illő tulajdonságok... számolgattam, hogy egy ilyen specifikus jó rollra sokkal kisebb az esély, minthogy alaptípusból legyen egy jó... nagyobb listából kell rádobnia a 6 tulajdonságot, méghozzá szinte top értékkel, mert ezek az itemek ilvl62-esek és nem akkora a felső határ az értékeknél, mint egy ilvl63nál (pl dh cloak-ra vagy 20-al kevesebb dex kerülhet, mint egy kommersz ilvl63 chest armorra)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák