Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Fuck3r

    aktív tag

    válasz wmarci #809 üzenetére

    miért? folyamatosan növekszik a lyuk ahogy közeledik hozzá az arc :) ráadásul ha megnézed a runák pozícióját bőven elfér oda ez az arc ha még egy kicsit tágul a rés...
    amúgy holnap jön az utolsó kép ami véleményem szerint 2 (3) esélyes:

    1. vagy maradnak az eddigi frissítési időpontnál ami reggel 9 óra körül van, ami ha valóban teljesül akkor továbbra sem fog semmi sem kiderülni a bejelentésből... mivel sajtótájékoztató elött 3-4 órával elég nehéz elképzelni, hogy végleg lerántják a leplet...

    2. a sajtótájékoztatóval egy időpontban frissül az utolsó kép amiből az otthonülők is egyből tudni fogják, hogy mi a bombasztikus hír

    2+1 :): vagy 2 frissítés lesz, reggel 9kor is és a sajtótájékoztatóval egy időpontban is ami valószínüsítheti a holnapi bejelentést, de én még mindig azt mondom, hogy 29-én lesz a nagy bum

    vagy holnap lícs király időpont bejelentés, 29-én pedig amikor már senki nem számítt rá; az egész esemény végén diablo 3... :) bár ennek nem sok értelme lenne promoció szempontjából... véleményem szerint ha valóban diablo 3 lesz akkor a 2 nap is kevés lenne a bemutatsára és a vele kapcsolatos kérdések kielégítsére így viszont megint a 28-i időpont kerül előtérbe

    na én megszüntem :) élem kicsit az életem :) aztán holnap vagy után úgyis kiderül minden :)

    Én teljes szívből bízom a diablo 3 bejelnetésben es ezért szorítok, de az elmúlt 2 évben már annyiszor esélyes volt, hogy most már bízni sem merek benne... :)
    Remélem az lesz... :O :DD

    [ Szerkesztve ]

    "A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

Aktív témák