Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz radi8tor #13005 üzenetére

    okkal van a lakhely elején az a swe;).

    aha!:D a Final Fantasy 8 dobozom volt utoljára ekkora, azt pedig 10+ éve rendeltem be:).

    más: aki usából rendelte, nézzen rá a rendelésére. game, gamestop, buy.com oldalaknál nem volt elég a készlet, csomó CEt visszamondtak. gamenél olyan indokkal is, hogy kiló fölötti a csomag. a német hitfoxnál is hasonló a helyzet, több ezer előrendelést mondtak le.

    más: épp nézem a sweclockers fórumot: úgy néz ki egy bolt már előbb postázott, de nekik még bajuk lehet ebből. úgy néz ki a CEket pénteken adják postára (úgy néz ki a többiek CEje is ugyanúgy áll, mint az enyém, imádom a packet trackingot:) ), sima kiadásokat hétfőn.

    helyi sima postáról azt kell tudni, hogy általában egy nap az átfutási idő. 13 kilós fractal r3al is:DDD (tapasztalat).

    szerk: ó, úgyse lehet aktivizálni egy ideig... mivel nagyon későn rendeltem be, már akkor nyugodt leszek, ha a feladvát látom a csomagon:)

    igaz. lakhelyet én is eléggé ritkán csekkolok, max akkor, amikor az illető valami fura boltokról/kajákról ír, amik Magyarországon szokatlanok:).

    Scholes9: helyi legnagyobb keresőoldalon két hónapja folyamatosan első helyen van a keresési listán. kb mintha az argepet vagy a depot vezetné két hónapja, az összes kategóriában valami. CE is összesített 15.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Aktív témák