Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonner

    tag

    Sziasztok, pár napja én is egy ilyen monitor tulajdonosa vagyok, olvasom lelkesen a topikot de ennek ellenére kérnék egy kis segítséget. Drivert még nem tettem fel, a Win 7 valamit lehúzott, de gondolom az nem a legjobb megoldás. Szóval a kérdésem az lenne, hogy most akkor milyen drivert tegyek fel, mert olvasgatom, hogy az ATI-soknak vannak gondjaik a moddoltakkal? Egy 5870-em van, ha azt mondjátok nyugodtan leszedhetem a WonderCSabo által gyártott "72Hz és 75Hz" elnevezésű drivert, akkor felteszem azt. Amúgy megy a gyári.

    A monitor amúgy brutális, legalábbis az előző TN paneleshez viszonyítva. Nem akarom szegényt szidni, de amikor egymás mellett volt a 2 monitor, rákötve a gépemre ugyanazzal a színes, rajzfilmfigura szerű háttérrel...hát leesett az állam. Hirtelen új értelmet nyert a színek és a kontraszt fogalma számomra. Elég döbbenetes volt a különbség. Én az otthoni gépemet elsősorban szórakozásra használom, játszani, filmet nézni, esetenként dolgozni (Office alkalmazások). Minden szempontból tökéletesen bevált a monitor. Ha játszom, akkor FPS játékkal játszom, ami jelenleg a CoD 7. Korábban kicsit tartottam attól, hogy ezen a monitoron gondok lesznek a gyors játékokkal, de semmi negatívumot nem tapasztalok. Pozitívumot annál többet. Szóval aki emiatt hezitál, az ne tegye.

    Old Artist-nak ezúton is köszönöm a sok segítséget, nagyon baráti és segítőkész volt és nagyon pozitívan állt minden kérésemhez.

    Remélem nem gond, hogy elmondtam, laikusként, a véleményem, talán tudtam segíteni azoknak, akik nem professzionális munkára, hanem mindennapi használatra keresnek egy (a tudásához képest) olcsó monitort, csak éppen tapasztalat híján nem tudnak dönteni.

Új hozzászólás Aktív témák