Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz Krystal_s #56626 üzenetére

    Tovább fokoznám a korábbi írásom. :)) Amikor kihúzom a LAN kábelt és csak Wifiről használom a gépet annak ellenére, hogy Full HD TV-re kötöm mégis jól működik a ventilátor szabályozása. Nem kapcsol be feleslegesen, csak amikor szükséges, majd szépen leáll...
    Korábban már tapasztaltam olyat néha, ha pendrive-ot, vagy a LAN kábelt rákötöttem, akkor azonnal maxon elkezdett pörögni a ventilátor és hosszú ideig nem állt le. Mivel csak ritkán használtam nem foglalkoztam ezzel.....

    Nem egyedi eset, másnál is előfordult, pedig Linuxot használt...pont ezt csinálja nálam is. Vagy a tv-t, vagy a LAN-t kell kiiktatnom. :(( :o
    "Új Dell laptop hűtőventilátora bekapcsolás után állandóan magas fordulatszámon..."
    "A CPU hűtőventilátor szinte állandóan megy,bekapcsolást követően kb 20 perc használat után elindul,van hogy 20 perc ,esetleg fél óra időtartamig,de sokszor le se áll. Ilyenkor kikapcsolás,várakozás kicsit majd bekapcsolás és megint nyertünk egy kis időt. Mostanra már kb 1-1,5 hónap kisérletezgetés és fórumböngészés után ,annyi észrevételem van ,hogy : 1. ha leveszem a képernyő kikapcsolásának idejét 1-2 percre és kikapcsol a képernyő ,nem sokkal utána a ventilátor is leáll ,egér mozdításra visszakapcsol a képernyő és kis idő múlva újra elindul a ventilátor. 2. Ha kihúzom a LAN kábelt a gépből ,szintén sokszor 1-2 perc múlva megáll a ventilátor..."

    [ Szerkesztve ]

  • SzaboZE

    addikt

    válasz Krystal_s #56626 üzenetére

    Szia! Semmi kapcsolat nem lehet az Rj45 és a hdmi csatlakozó használata és a ventilátor üzeme között. Annak kizárólag a hőfokok és a processzor háztartása szabja meg a működését. Ezért ha ezt tapasztalod, akkor a fenti csatik használata ezeket változtathatja meg. Ne felejtsük el, hogy a cpuba integrált videokártya hűtése is ugyanezen a rendszeren van, a hdminek itt lehet hozzá köze.

    Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

Új hozzászólás Aktív témák