Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gollum

    tag

    válasz Quent1n #4384 üzenetére

    Sziasztok.

    Quentin.
    Ezt -> [link] vedd meg, korrekt ár. Ha már ilyet vettél, én nem ajánlottam volna, főleg nem boltban újonnan.
    Nézd azt az oldalát is, hogy a kilenc cellás aksival is, 1 óra után elkezdhetsz konnektor után kutatni...
    Ha használtan vettél volna, mondjuk ezt [link], vagy bármely másikat, kb. 60-80 $-ért veszel hozzá + 2 év garit, esetleg bill. csere magyarra, 8k, és meglett volna ua. a géped 220-ból, ha nem alkudsz belőle... :D De ennyiért, sőt 160-180 körül már vehettél volna egy d620-ast, antiglare kijelzővel, mondjuk ezt [link], akkor lenne egy jó géped, nem műanyag, és amire neked kell, arra tökéletes a GMA950 is, nekem 8MB!!! memóriával mindent visz... Félreértés ne essék, nem akarom leszólni a 6400-ast, consumer kategóriában jók, de nehezek, stb., meg persze az ár-érték arány...
    Azért kívánom, hogy legyen hozzá sok szerencséd, meg örömöd benne! :C
    Én egy 9400-ast gyűrtem 1 évig, halk, stabil, gyors, de nehéz volt, rövid aksiidő, és nem használtam ki a go7800, 256-os vga-ját, nem is játszok, azért cseréltem d420-ra, 1,4kg, 3-5 órás üzemidő, a töltőjét nem is hordom...
    Egyik fórumon olvastam, hogy az ember vesz egy notebookot, azután másodjára vesz egy olyat, amilyet szeretett volna... IGAZ. :C

    sheratan.
    A touchpad-et ki lehet kapcsolni biosban, ami minden dellnél angol.

    Hivatalos hírek szerint a dell nem tudja teljesíteni az eddig megrendelt vostro példányok időbeli leszállítását, több megrendelést ''véletlenül'' töröltek. A júliusan!!! megrendelt példányok teljesítését 1 hónap késéssel, azaz szeptember végére igérték a beszállítókra hivatkozva. Ha figyelembe vesszük az utána történt megrendeléseket, úgy saccolom, hogy a boltokba november végén, december elején érkeznek az első példányok.
    Persze karácsonyra biztos lesz. :D

    Üdv.





    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák