Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tahepa

    senior tag

    válasz #05304832 #5107 üzenetére

    Az én kedvemért senki semmit ne tegyen főleg ha ellenkezik az elveivel. ..
    más..
    Food Facrory
    A fiamat rábeszéltem hogy mi lenne ha megkóstolna valamit erről a helyről.
    A FB-n olvastam róluk hideget-meleget , de az nem mindig mérvadó mivel elég szubjektív véleményeket tükröznek a hozzászólások.
    Factory Burgert választott + sültkolompír + szósz. ~1300 ft-ot fizetett érte.
    Maximálisan meg volt elégedve a mennyiséggel-minőséggel Én csak megkóstoltam a sarkát meg a többi cuccot és nekem is ízlett.Hús kellően átsütve , ízre állagra megfelelő.. Buci kellően megpirítva-ez is pipa. Cheddar , bacon , valamilyen szósz( talán gyümölcsös ízű hagymalekvár) nagyon ott van. A hozzá rendelt sültkolompír nem a gyorsfagyasztott fajta hanem helyben pucolt verzió :) . A hozzá kért mártás nem tudom behatárolni hogy milyen ízű de nagyon kellemes-finom ízű. Jól passzol a hamburgerhez.
    Röviden ennyi.
    A FB-n panaszkodtak a kiszolgálásra ( mogorva-kedvetlen személyzet) de a kölök ezt megcáfolta , vele kedvesek és korrektek voltak.

    Ezt természetesen erősen saját vélemény és lehet hogy csak mi tapasztaltuk így de szerintem egy próbát megér...

    u.i.
    A kölök elsőre az Aladdin helyén volt BBBurgerhez tudta hasonlítani az ízeket...

Új hozzászólás Aktív témák