Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dew28

    aktív tag

    válasz Laraxior #31048 üzenetére

    nah megvan a kocsi? :C
    am kepet ad a gugli, magarol a lejatszorol pedig csak jot tudok mondani, nekem is ilyenke van :K

    [ Szerkesztve ]

  • diablo1984

    veterán

    válasz Laraxior #31048 üzenetére

    [link]

    egy okosság, aki használtautó vásárlás előtt áll és valami fatális véletlen folytán dízel autót akar venni:
    1. NE tegye*
    2. ha mégis igyekezzen megbizonyosodni az állapotáról(szakszervíz, állapotfelmérés), mert ha elhanyagoltabb állapotban van több része is, akkor éppoly igénytelenül kezelt a többi része is
    3. ha mégis dízel, nem árt egy kompressziómérés, az már sokmindent elárul


    miért írom én ezeket: mert ősszel vett autómben most kellett komplett blokkot felújítani, de minden porcikájában, most a futóműnél tartanak, abban is minden szinent és vacak ami egy élet során nem kopik el, el van kopva, sőt még a 2 hátsó rugóm is törött volt....fékcsőm is cserére szorul, a komplett fék csak azért nem, mert 1,5hónapja kapott új tárcsákat és betéteket.... most, hogy a vételár fele rá lesz költve majd elélvezek attól, hogy szemre semmi sem változott, csak 1500km alatt nem eszik(vagyis ehet, mert még a futómű nincs kész) 3 liter olajat.....
    *1 az összes dízelt olyanra csinálják, hogy a saját füstjében fulladjon meg, de kifelé ne nagyon kormoljon, az egész motor csupa koromlerakódásos lesz tőle, ráadásul egy örökérvényű dolog, olcsón jót nem lehet venni, de drágán is lehet sz@rt kapni....
    vegyetek egyszerű bentinest lehetőleg slágerautót, ahoz olcsó minden, de dízelhez minden k*rvadrága! :W
    vagy mégjobb ne vegyetek autót, nekem is több pénzem volt, míg bicajjal jártam..... :B

    ja meg vegyétek a cuccaimat, mert most piszkosul kell a mani! :K

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák