Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    válasz Shokkolo #148650 üzenetére

    Nekem ez a jól sikerült vásárlás 13 éve annyira elvette a kedvem hogy 10 évig nem is volt semmilyen szemüvegem :D aztán már éreztem hogy nyáron vezetéshez lehet nem ártana, és tavaly rászántam magam hogy nem érdekel mennyi veszek egyet.
    Felemás lett az eredmény, Persolt akartam, Debrecenben sehol se volt. Szóval próbálgattam másokat és a kedves eladó cica megint jól végezte a dolgát, közösen választottunk egy ilyet:

    Ami mondjuk baromi jól áll, cserébe színátmenetes és nem polarizált :C tehát vezetésre alkalmatlan (előtte nem tudtam hogy mit kell nézni). De legalább akcijóóóós volt, 57 ezer. Pár hete voltam benn ugyanabban a boltban, az idei modelljét más színben 110-ért vesztegetik teljes áron :Y

    Na de mivel már megvolt ez, tudtam mekkora méret kell, milyen alak, így rendeltem egy Polaroidot kb 10 ezerért. Elvileg abból mind polarizált alapban. És ezt használom vezetéshez.

    Szóval a 10 év nulla szemüvegből most hirtelen van 2.

    [ Szerkesztve ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák