Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz bul07 #107367 üzenetére

    Szépasszonyvölgyet én kihagynám, ahogy borban úgy kajában is a gagyi megy ott.
    Helyiek a Szantofert javasolták (nem próbáltuk, olvass utána) valamint a zuzmó nevű helyet.
    Mi amikor ott vagyunk hétköznap napi menüt tolunk a macokban, de az este drága.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • bul07

    nagyúr

    válasz bul07 #107367 üzenetére

    Múltkor kérdeztem Eger éttermekről most pár szóban hátha valakinek jól jön

    Eger
    Parkolás
    Szombaton 13órától nem kell fizetni a parkolásért, így majdnem a vár aljáig nyugodtan fel lehet menni ha van szabad hely akkor meg lehet állni nyugodtan
    Vasárnap nem kell fizetni egész nap
    (Persze érdemes megnézni az automatákat)
    390Ft volt a legdurvább óradíj

    Végül a Butykos Kisvendéglőbe (Szépasszony - völgy) vacsoráztunk
    Én Magyaróvári sertésbordát(vegyes köret) választottam(kép róla), 2350Ft kellet érte fizetni, ízre mennyiségre rendben volt
    Kértem kenyeret ami nem érkezett meg soha
    Somlóit is ettem, 800Ft, hát mennyiség még csak csak rendben volt(bár ennyiért lehetett volna több), de az íze egyáltalán nem jött be, mintha keserű csokis öntettel lett volna, á nem

    Összességében egyszer simán lehet ott étkezni(gyereknek lehet fél adagot kérni), ha biztos a dolog érdemes telefonálni, mert míg ott voltunk szinte teltház volt(volt pillanat hogy jött vendég de nem volt már hely)
    Amúgy érdekes egymás mellet van 3-4 vendéglő és míg a többi kong az ürességtől itt meg teltház volt

    Sirok
    Voltunk fent a várba, abban a nagy fórosságban ami nemrég volt nemigen hiszem hogy feltudtam volna menni, olyan 1-2Km séta igen meredek kaptatón
    Maga a vár rendben van nemrég lett felújítva, 1000Ft a felnőtt belépő amit a váron belül kell fizetni
    Váron kívül van csap, amiből ivóvíz folyik(díjmentes)
    Pár kép [link], [link], [link], [link]

    Biztonsági őr ajánlotta Sirokon a Hunor Éttermet, étel rendben volt, erősen kisvendéglő, teraszon műanyag asztal volt, szerencsére a szék nem műanyag volt, egyszer vállalható

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák