Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz Laraxior #26725 üzenetére

    te tudod! a fullra feltöltött akku sem azonnal merül le, ha zárlat van a kocsiban! viszont ha a generátor a rossz, azt feltöltött akuval is jeleznie kell a kocsinak, hogy nincs töltés!

    GIJoe: gonosz! számítani lehetett rá, hogy lesz apróbb gondjai, már egy új akku lett rá költve+jevítást is igényel, előfordul sajnos! én is ha a passatot a saját nevemre vettem volna biztos csapkodtam volna az asztalt annál a kupecnál akitől vettem, fájó volt! faterék terepjárója is elég problémás, mióta megvették csak azóta van mindig szervízben, valami mindig kínlódik rajta, lehet annak az a fő baja, hogy egy teherautó legyalulta anno a jobb oldalát(persze a miszter eladó egy szót sem szólt róla, csak megvolt tákolva, mire megcsináltattuk értelmesen 600k-ba is benne volt a kis javítás).....japán autó, drága alkatrész, injektor 2x-volt eddig cserélve benne 2 év 30ekm alatt, már itthon van 2 sor injektor is levélnehezéknek.....1 injektor 160k...... :U ócsóság, de én akkor is mondtam, hogy inkább vegyen fronterát, de nem kell rám hallgatni.... :U

    [ Szerkesztve ]

  • baleee89

    aktív tag

    válasz Laraxior #26725 üzenetére

    amúgy a vissza töltés jelző lámpa nem világít?

    (#26745) werszomjas: Béla csinálta nekem is 5k a generátor profi csávó puskás meg a szembe szomszédom :C

    [ Szerkesztve ]

    VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

Aktív témák