Hirdetés

Aktív témák

  • atessz79

    csendes tag

    Sziasztok!
    Én Csötörtökön vettem 1 iet(di624 revD) lecseréltem én barom állat ami 1 tényleg jólmüködö routervolt (di524). Ezzel a szarral di624 szopok mint állat ,3 FW-t feltettem már de 1 se volt jó ezt ugy értem amivel adták mindenkinek 1 sz@r Német az egész 4.03DE 2006 May 5 szerintem ezvolt töbségbe. Következö 4.3 2006 Aug 15 de már Angol. na ebbe annyi volt a bibi hogy mikor valamit lealkamaztál ugyere jött a Restart! ekkor még a PC és a Router közt is megszakadt a kapcsolat mi nekem szokatlan volt mert ient nemcsinált a (di524) es??? mia f@sznak kell ezt csinálni??? .
    Jó akkor jön a következő az már 1 Béta volt (di-624_ar_plus_404beta_0011_nml.bin) szóval gáz! ezt a hivatalos német ftp-ről le lehet szedni! ugye ami pl. a magyar ftp nincs minek is, na mind1 szóval ez szintén csinálja a hülyeségeit totális bontás és ugye az ember már kattint a Continue gombra és A Lap Nem Megjelenithető és kb 20 vagy 30mp ig csatlakozik a PC a Routerhez.... és utána jött a meglepi 3 vagy 4 percenként jött a Net bontás mert a PC , Router közt most volt jel csak a Net ment ell .. f@asza mi :)
    na akkor visszatettem a (di624_revD_firmware_403.bin) semmivel se jobb csak annyi hogy nem Német hanem Angol..
    ien még1szer mondom semmi nemvolt a DI524 essel :C

    csak ugy csendbe megjegyezném hogy a Magyar http://www.dlink.hu/ oldalon miért nincs revD FW??? hogy aki nemérti [link]

    én pl. innét rendeltem kemény forintokért [link]

    holott a a Pixmanián ennyibe kerül ezt nagyon nemvágom ? [link]

    ha valaki tudna segíteni az jóvolna :R de szerintem viszem vissza.. hóóóhóó pill és minden 1es Restart-nál az óra ellálítódik meg akiket felvettél a belső Lan-on a név mit beírsz ellfelejti :DDD nagy SUX az egész nekem ez a véleményem. Pénzkidobás volt :W

Aktív témák