Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    válasz gbela #91 üzenetére

    Engem konkrétan durván felb**z az online race. Hiába haladok gyorsan máshol, ott semmire nem megyek.

  • Jumbozorz

    senior tag

    válasz gbela #91 üzenetére

    Szia,

    Először engem is meglepett a manuális váltás, de már meg van a "nyííítja". Amikor számol vissza 3-tól a verseny elején a játék 2-1 másodperc között elérhető lesz jobb oldalt, hogy sebességbe tedd az autót és utána gyorsan jobb oldalt, pedig az eddig megszokott gáz kart nyomkodhatod, hogy a megfelelő állásba tartsad a fordulatszámot (good,perfect shift, etc..). Próbáld ki...nekem már sikerült rá éreznem.

    Live race nagyon jó. Mindig a saját autóm típusával megegyező autót hívok ki(vagy olyat, amit már egyszer megismertem, milyen ellene menni), ha saját autó ellen mész, akkor nézni kell még a reputaiton (talán, de nem biztos)számot, ami fent van a pénz előtt. Ha 2-3000 különbség van az én javamra, akkor általában nyerek(T2 divízióból vannak a tapasztalataim és 70%-os a nyerési arányaim) Eddigi nyerési láncom maximum 18 volt. Semmi értelme a tapasztalatom szerint gyűjtögetni, mert ha eléred a 10 ezüst kulcsot, akkor megint 15 bronz kulcsot kapsz(majd 30-at,45-öt és megint 10 ezüstöt..emlékezetből írom szóval nem biztosak a számok).A lényeg, hogy a jutalom repetatív.Tapasztalatom szerint érdemes a T1-es autót maxra fejleszteni, mert mindig a saját autódhoz képest kapsz ellenfélt és a T1-es autó fejlesztései a legolcsóbbak, tehát ugyanabból a pénzből a T1-es autót magasabb szintre fejleszted, mint egy T2-est(evidens).

    A tuningra (váltó,guminyomás,nitro) nem éreztem rá még, hogy mikor jó és melyik..valaki írhatna egy gyorstalpalót... :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák