Hirdetés

2014. december 17., szerda

Gyorskeresés

(#1) Tsabby

Tsabby
(tag)

Köszi !!

A coca cola football már megvan valami jobbat szertnék !!

:DD

(#2) .:Richie:.

.:Richie:.
(tag)

Csocsós játék? pfff... Ha, tudnék se mondanék mert az csocsó gyalázás. :DDD

(#3) Makaveli válasza Tsabby (#1) üzenetére

Makaveli
(senior tag)
LOGOUT blog

Én meg olyat ahol el kell olvasni egy könyvet ;] :DD!!! Ekkora hülyeséget csocsós játékot? Google is your friend :o...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4) Kiskokó válasza Makaveli (#3) üzenetére

Kiskokó
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Mer msot miért is mondod ezt ?? Mert a csocsót leehtjátsazni rendesen?? és ezért minek játékban ehhez jön a példád hogy minek könyvolvasós játék ha van könyv ?? jól értem ? ez akkora marhaság ahogy van... minek focis játék ha tudsz focizni?? mindek autós játék ha van jogsid ?? és sorolahtnám.. ha enm igy gondotlad akor nemértem na bye

Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro

(#5) .:Richie:. válasza Kiskokó (#4) üzenetére

(tag)

Szerintem is hülyeség játékban. De a foci meg az autos meg ezek, azért mégis csak másak.
Még van pár dolog ami hülyeség szerintem. Ilyen pl a darts. Annál nagyobb baromság nincs is.

(#6) zws válasza .:Richie:. (#5) üzenetére

zws
(senior tag)

a darts miért lenne hülyeség? pl mukahelyen ha van 1 kis időd kis kipacsolódásra jó....

(#7) .:Richie:. válasza zws (#6) üzenetére

(tag)

Ha van egy kis időm egy kis kikapcsolodásra, akkor inkább snapszerezek vagy pokerezek.
De kinek a pap, kinek a papné...

[Szerkesztve]

(#8) Kiskokó válasza .:Richie:. (#7) üzenetére

Kiskokó
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Jújj te pap/né gyalázó... :DDD nemszégyelled magad?? azán meg majd a pap/nét hurcolják meg miattad..

Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro

(#9) .:Richie:. válasza Kiskokó (#8) üzenetére

(tag)

Az má mindegy. ;] Nekem jó volt, az kész. A többi már a papné baja.

(#10) Janoska26

Janoska26
(VIP)
LOGOUT blog

Csocsós játék???Ezt kicsit furán tudom elképzelni az egészet főleg az irányítást, élvezetes lehet az egérrel kattintgatni összevissza, semmi köze nincs az igazihoz, én momentán flipper párti vagyok de egy olyat sem találtam még pc-n mint az igazi.Az a feeling ahogy belerúg az ember azt nem lehet gombokkal visszaadni :DDD

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.