Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dtomi

    őstag

    válasz fsb1000 #22 üzenetére

    Pont az ilyen emberek miatt nem publikálok pontosan 1,5 éve új képeket, és pont az ilyen emberek miatt soha nem voltam egyetlen 1 kiállításon, és pont az ilyen emberek miatt nem vittem 1 emberen kívül senkit a saját helyeimre. És pont az ilyen emberek miatt nem mentem el mások helyére 1 kivétellel SEHOVA vinni meg pláne nem vitt soha senki!!! Kinőttem az ilyen dolgokat. A weblapom meg szerencsére ilyen trágya állapotban, üres galériák mellett is tökéletesen hozza a funkcióját ami-miatt még a mai napig nem lett törölve. Valószínüleg összekeversz valakivel mert soha nem állítottam azt se, hogy toppon vagyok a témából. ellenkezőleg "nem fotóztam még soha távcsövön keresztül" Uh. a szövegértési problémák már biztos stimmlenek. Egyébként azalatt a másfél év alatt ezért történt 1-2 dolog mióta nem publikálok. Például egy patináns naptárban 12 képből 4 az én helyeimen készült. 1 sem az enyém ugyan, mivel én nem publikálok, de nekem is elismerés ez egy kicsit, természetfotó oldalról. És 2008-ban a kb 15 publikált kép közül 2 számomra magyon szép sikert ért el.

    "Sajnos a fotozz.hu-s attitüdöd a régi maradt, pedig ott is is leírtad a bigmád 500-as végéről a véleményed párszor."

    Ha bemásolnád őket megköszönném, az 500-as végről.
    Ja és az indexre se jártam soha! Ha csak nem nevezzük az 4 év alatti 99 hozzászólást odajárásnak.

    Ezek után, hogy megérett benned a felismerés szívesen folytatom a "vitát" emberi keretek között. És leírom részletesen, hogy 1 amatőrnek miért tartom 100x jobb választásnak pl a 170-500-at mint ezt a távcsövet.

    [ Szerkesztve ]

    "Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

Új hozzászólás Aktív témák