Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mate

    nagyúr

    válasz Slystyle #3433 üzenetére

    Igen, csak az a gond, hogy csillagtól-2ak-ig bezárólag ritkán jön össze csapat.

    Nagyon profikkal is szeretek amúgy játszani, mert ott meg tanul az ember. De legutóbb ott is 3 wh volt ellenben, szintén életkedvem ment el a dologtól.

    Arkennys: Tegnap én is belefutottam 3 jó csapatba. 2-t hoztunk is, harmadik elment, de nem érdekelt. Élveztem a játékot, mert normálisak voltak, mindenki küzdött és összefogtunk. Az ellen jobb volt és kész. Tojtam le, hogy nem nyertünk.

    Tegnap előtt is amikor nyomtunk egyet itteniekkel. Kikaptunk case-en, de nem érdekelt. Küzdött mindenki és normálisak voltak.

    De szintén az nap volt, már meg nem mondom ki hívott össze egy csapatot innen (Nem megsértődni azon, hogy nem emlékszem már ki volt :) ) és hívott egy 2 ak-ás hangja alapján 13 éves idiótát....

    4. körtől kezdődően végéig hisztizett, hogy rúgjuk ki, mert elcsesződik a rangja.... Közben tök béna volt a srác és még taktikailag is gyenge volt. (ennek ellenére okoskodott állandóan)

    Vagy amikor bravo mapon jelöltem be egy magyar srácot (sima könnyedben nyomtam vele szinte minden nap) és kérdezte milyen rangom van, mert hogy ő istenkirálycsászár dupla AK és arany *-os vagy az alatti pórnéppel ő nem barátkozik...

    Na az ő nevére emlékszem, csak nem nevezem meg mert Xero jó pár társa ismeri, de lehet még ő is :D

Új hozzászólás Aktív témák