Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blu79

    addikt

    Sziasztok, megjött beszereltem aH80i-t :DD , őszintén előszőr megijedtem :Y a hangzavartól, összevissza pörögtek a ventik, a corsair link nem működött, aztán nézegettem a neten és megoldottam, most müködik, de nem használom mivel van egy sokkal de sokkal jobb megoldás a ventik szabályzására és mindenki szíve ,füle szerint állíthatja a ventiket :D , erre magamtól jöttem rá, nem a neten láttam :K , a corsair linket csak a led színének változtatására használom, így most nagyon meg vagyok elégedve vele, nagyon tetszik és az a led világítás nagyon pofás :D, 1300 körüli fordulatszámon használom a gyári ventilátorokat, így annyira halkak , hogy a thermaltake ventim 1000-es fordulaton hangosabb :K ,tehát mondhatni hangtalanok. A 4gen i7 procim 20-22 fokot hűlt! Ugyanaz a játék alatt mértem a hőmérsékleteket.A pumpa zaját eggyáltalán nem hallani. Max fordulaton a gyári ventilátorokat nem érdemes használni mivel kipróbáltam és csak 2-3 fokkal lett hűvösebb a proci, úgyhogy nem kell költenem más ventikre :DD . Annyit még hozzátennék hogy a hűtőradiátort sikerült a házon kivül elhelyeznem :D :DD :)) :DD :D Örülök hogy ezt választottam hosszas nézegetés után, nagyon elégedett vagyok vele.

    [ Szerkesztve ]

    ¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

Új hozzászólás Aktív témák