Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sestertius

    őstag

    válasz Milka 78 #321 üzenetére

    Hát ez valóban nem egy nagy kuckó... és jól látom, te lentről nyomatod a levegőt felfelé, hogy a gép tetején távozzon? Nagy csodát így valóban nem lehet várni, ha a vga - ráadásul két kis kazán - melegét egyenesen bele pumpálod a proci hűtőbe. De gondolom nem véletlenül van így, bizonyára nem fér el elfordítva. Hm, hát igen... kíváncsi leszek, mennyit fog változni a helyzet a H80-al tekintettel arra, hogy nem tudod elkerülni, hogy azt a meleget szívja majd be az a hűtő is - vagy kintről nyomod rá a levegőt.

    Igen, a lég és a víz között vannak különbségek, és én valahogy úgy voltam, hogy a több - egyik kevésbé, másik nagyobb részt - rossz lehetőség közül próbáltam választani a kevésbé rossz, vagy fogalmazzunk úgy, gyenge megoldást. Még azóta is gondolkozok, hogy lehetne variálni úgy a házon, hogy jó legyen, vagy másik házat nézni vagy akármi más lehetőség. Nagy ház a HAF X, de van gyenge pontja ennek is, mint mindennek.

    Egy másik dolog, ventik: én legutóbb szintén azt akartam, hogy hőség esetére, a zaj kárára, beszerzek nagy rpm-es ventiket, hogy csak a hőfok legyen megfelelő, más nem számít. A Noctua 14-es ventiket /1200 rpm/ cseréltem le Noiseblocker PK3 ventikre /1700 rpm/. Semmit nem számított. Nem mondom, lehet, hogy nem a megfelelő ventit próbáltam ki, ezért is írtam, hogy egy Alpenföhn, Scythe vagy egy Thermalright 14-es lehet tudna még mutatni valamit, de nem vagyok túl bizakodó ebben a kérdésben...

    [ Szerkesztve ]

    Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

Új hozzászólás Aktív témák