Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balaaa88

    aktív tag

    Telefontapasztalatok 2 nap után:
    Kijelzője szép, fényereje nekem megfelelő, a telefon könnyű, az akkumulátor kapacitása nem sok, de kevés. :Y Nyomkodással / játékkal / netezéssel nagyon hamar merül én mindeképpen ezt tartom a telefon legnagyobb gyengeségének. Két - két és fél óra nyomkodással kb. 40-50%-ot ment le 100%-ról. Kamerát még nem nagyon próbáltam, viszont azt vettem észre, hogy a másodlagos kamerája is autofókuszos (vagy mondjon ellent valaki). A LED villanója is ér valamicskét (zseblámpának tuti). NFC-t nem próbáltam, Bluetoothot sem. A GPS-t viszont egyszerűen nem bírom működésre bírni. Már tényleg mindent kipróbáltam, ami a hivatalos fórumon vagy máshol is le volt írva, de nem megy. Nem lát egy műholdat sem se szabad ég alatt, sehol. Jelenleg ezt próbálnám működésre bírni.
    GPU: a kijelző felbontásából, a RAM méretéből és a GPU-ból eredendően néha(!) érzékelhető egy kis lag itt-ott, de ez tényleg nem vészes. Nem tudom, hogy mire elég a Mali400, de azért nem mai darab már... Rakhattak volna bele mondjuk PowerVR SGX 544MP-t. Az talán egy fokkal jobb lett volna mindenkinek. Összességében nem egy rossz, sőt jó telefon, viszont ami nagyon bosszant, hogy a GPS-t nem tudom belőni. Bár olvastam, hogy az MTK-s SoC-oknál ez szinte állandó probléma.

Új hozzászólás Aktív témák