Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kishoris

    tag

    válasz Tompie #872 üzenetére

    Tényleg nem kötözködésből, de te hallottál már mást is CNS-en kívül? Nekem felállt a szőr a hátamon amikor meghallottam, de nem vagyunk egyformák. Van egy régi Airisem, kiváló hanggal, ma került a kezeim közé egy régebbi Intensa szintén jó hangminőséggel. Én elhiszem, hogy a mostani lapos készülékekből nem lehet kihozni azt amit a régebbi mélyebb, öblösebb navikból, de az én határomon a CNS messze túllép. Véleményem szerint gyenge minőségű hangszóró került a készülékbe, ráadásként pedig túl is van vezérelve, legalábbis én úgy vélem.

  • bygdady01

    csendes tag

    válasz Tompie #872 üzenetére

    Kedves Tompie!!!

    Kezdjük az alapoknál, és talán, Nem halsz meg hülyén!

    A navigáció, navigálásra való...
    Az hogy mit tud ezek mögött, az csak hab a tortán.
    Miért fontos a hang???
    Nekem Galaxy S-em van, mobil nettel, (ezt nem használom ki a naviban)
    A kamionomban egy Clarion Hifi van, ami szintén jól szól. (a zenét sem a navin halgatom)
    Van benne cb, na és amikor minden halkan szól, mert ugye az ember társas lény, és cb-n beszélget, közben bepofázik ormótlan rekedt hangján esztike, a 30 rugós navigáción, na az kiakaszt.
    Mind ezek ellenére, itt van velem Svájcba, a Wayreq mellett, és inkább cserélem le a 960 BT-re, még ha bukom is rajta, mint hogy ezt használjam.
    De ha valaki tud megoldást akár a sys-re, hang ügyileg, akár arra, hogy mikor leveszem a hangot, a gps-ről, bekapcsolás után, visszaáll full hangra, (erre a problémára)
    megkövetem magam. De addig fenntartom a véleményem, hogy ezért a pénzért, úgy szól, mint nagypapám SOKOL rádiója, még új, 9V elemmel is!!!!!

    Magyarul a navigációnál, fontos a hang, a többi meg csak zsírozás, fényezés !

    Remélem nem az lesz a következő kérdés, hogy miért nem használom az FM Transmitter-t!

Új hozzászólás Aktív témák