Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz snowdog #225 üzenetére

    Sajnos ez nem jó, mert elindul a kikpacsolási folyamat, de a földgömbnél leáll, és nem kapcsol ki, csak a kép látszik.

    Viszont a PvPowerMenu.exe már megfelelő, ugyan az történik, mintha megnyomnánk a kikapcsoló gombot! :R

    A lehető legegyszerűbb megoldást választottam. Az indító képernyőn (főmenü) van pár olyan gomb, amit az ilyen kísérleti célokra fel lehet használni. Pl. nálam a Flash (amit úgysem használok) ikon megnyomására a TotalCommander indul el. Az Ebook (amit szintén nem használok) ikon megnyomására meg a saját SI indul el.

    Mivel a Navigáció, a Bluetooth, a Zene és a Video a főmenüben kétszer van meg, egyszer nagy ikonok középen, egyszer kis ikonok alul, amik ugyan azt csinálják, szerintem az alsó kis ikonok nyugodtan feláldozhatók. Legalábbis addig, míg valaki nem akar mélyebben belepiszkálni a menü rendszerbe. Ez is megoldható, de ez szerintem már garancia vesztéssel jár, ezért senkinek sem ajánlom!

    Én most a PvPowerMenu.exe-t a Zene ikonhoz rendeltem, vagyis a Zene ikon megnyomásakor beindul a kikapcsolási procedúra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák