Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satariaaa

    tag

    válasz dragonfx #2891 üzenetére

    Kicsit nehez tudtam értelmezni, amit írtál, de csak sikerült! Én annak ellenére hoztam létre ezt, hogy 106. szintű vagyok! Nem csak azokra kell gondolni, akik baszott sokat tudnak játszani és "nagyok", ne adj' isten, gemeznek orrba szájba, hanem másokra is! Jó játékost és jó klánt meg nem olyan egyszerű találni, főleg nem a kissebbeknek! Az én klánomba is elkélne egy két jó játékos és bizony érzem hiányát egy klánkereső topicnak vagy fb csoportnak! A global chatbe nem írogathatom be állandóan, hogy magyarokat várunk... :) Azon kívül, facebookon egy darab coc csoport van, ami 2000+ embert számlál és totál moderálatlan és kerge. Benne voltam, tudom! Kitettem a klánom ajánlását és ahogy rányomtam a post gombra, már a 70. helyen volt, mert beugrott 10másik ajánlás meg 60 darab "mit fejlesszek?, jó így a bázisom?, mivel támadjam ezt cwn?, megnyertük a cwt, mit fejlesztenétek a helyembe?" és reggelig sorolhatnám, az "értelemtől" duzzadó kérdések áradatát! Nem beszélve arról, hogy azonnal indul a trollkodás, amint kiteszel egy ajánlást, tök mindegy milyen a klánod, halálra oltják! Tehát a 2000tagból szerintem 1800 mind 10-15év közötti, tapló rohadék... Ki is léptem! Ekkor hoztam létre ezt a játékoskereső csoportot, ami célzottan erre irányul, ökörségek és bunkóskodás nélkül! Döntse el ez alapján mindenki, hogy van e létjogosultsága vagy nincs! Akinek tetszik várjuk szeretettel! Facebook.com/groups/cocjatekoskereso

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák