Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ufonauta

    aktív tag

    A probléma még mindig fennál.
    Vagyis visszatettem a dual OS-t és Win alatt nem látja az SD kártyát. Ha letiltom, vagy törlöm az eszközt, akkor utána néha (nem mindig hatásos) megjelenik, de egy újraindítás után megint eltűnik. Visszaraktam gyárira a tabot és azóta jelentkezik újból. Amikor legyalulva az összes partíciót, csak a Win 10 volt gpt-re feltelepítve, tökéletesen látta a kártyát. Noh kitolok én veled gondoltam és rátelepítettem a dual OS-ra a Win 8.1-re a Win 10-et úgy, hogy ne tartson meg semmi régi dolgot, majd beadtam neki a doubledriveres win 10-es illesztőcsomagot és ugyanezt csinálja. Már a hajamat tépem. Ha csak a Win 10 van fenn ugyanezzel a drivercsomaggal műxik, ha dualban rajta van az Android is elkezdi a hepajt. Próbáltam több kártyával is. Gondoltam azt is, hogy biztos az Android jelöli meg magának valahogy a kártyát (mert az android persze látja), így átformáztam NTFS-re. Na mondom most pofázz bele a Win-es dolgokba! Így is ugyanez a helyzet. Ha nem találok rá megoldást, akkor gyalulhatom le a dualboot-ot és rakom vissza egyedül a Win-t. Az legalább műxik. Még este ha hazaértem ráküldök egy BIOS frissítést (bár nem hinném, hogy köze van hozzá), oszt ha így is baxaxik, akkor gyalulom le az androidot. Sajnálnám, de ez új kora óta probléma nála.
    Bármi tanácsot szívesen fogadnék, mert már az a kevés hajam is kihullik.

Új hozzászólás Aktív témák