Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muton

    addikt

    válasz gurabli #1 üzenetére

    szia!
    nem tudom, h mennit szánnál rá, de ha van egy kis léd, akkor Canon PIXMA iP4000 a minimum. Toméknál van egy elég hosszú teszt róla, összefoglalva: gyors, szépen nyomtat, GAZDASÁGOS, két oldalra, illetve cd/dvd-re nyomtat. ezeket én lá tudom támasztni. lehet h sulinetben is van:F
    másik lehetőség ugye a matrica (de ehez is kell ugye nyomtató), viszont ez már egy rakat... mert megnöveli a lemez tömegét, így lassabb lesz, a ragasztója gondolom nem tesz jót a lemeteknek (főleg a cd-knek, amin telül nincs műanayag réteg) és a fő probléma, h hiába adnak hozzá egy vmit, ami a pontos felragasztást hivatot elősegíteni, nekem még nem jött össze egyszerse tökéletesen. a nem középre eső tömegközéppont meg a lemez és a meghajtó halálaát jelenthei! (van pár eladó matricám, érdekel? :DD)
    meg kell ugye említeni még ezt a lézeres technológiát. probléma:
    NEC fleshlabel: meg nem igazán tudjuk h mis sejt, papír alapján jobb mint a HP-s lightscribe, ami gagyi minőségű és lassú, de van róla topik, ott több/más infókat találsz.

    szóval ezek a lehetőségek vannak. lehet h van olcsóbb nyomtató is, de ha színes lemezeket szeretnél, akkor kezdhetsz gyűjteni

    [Szerkesztve]

    Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Új hozzászólás Aktív témák