Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huhuhorgasz

    csendes tag

    Helló mindenkinek!

    Volna egy nagy problémám.
    Van egy MSI HD3870 512MB DDR4 OC-s kártyám. Először is valamiért marha hangos amikor rájön. Pl játék közben hol zúg mint egy porszívó, hol halk. Kicsit idegesítő. A másik ami nagyobb probléma, hogy játszok és néha egyszer csak beakad a játék, majd kidob az asztalra egy hibaüzivel. Azt nem tudom, hogy milyen hibaüzit ír, de két választható gomb van SEND és DON'T SEND. Gondolom, hogy a problémát elküldje-e a gyártónak vagy mittomén hova. Több driverrel is ezt csinálta. pl most sims3-at raktam fel. Bőven megvan a gépem az optimális játékhoz, de néha szaggat mint az állat. Már a város térképén is. Na meg ha közel megyek pl a házhoz, akkor először fehérek a tárgyak, majad apránként lesz színűk. pl a Sacred 2-nél már levettem szinte mindent és még néha beakadt, pedig ez a kari teljesen jó kell, hogy legyen, hiszen ajánlottnak van feltüntetve. Lassan az idegeimen jön ki a kártya. ATI Catalyst Control Center van fölrakva (a sims miatt régebbi verzió, de mint mondtam még a legújabbal is megcsinálta), nincs is húzva a kártya, az overdrive sincs aktiválva, tehát minden tök alap. Ja és a winXP az teljesen friss. Ja és WIN7-en is ezt csinálta.

    Mivel lehetne ezt a karit letesztelni, hogy kiakad-e vagy sem? Valakinek valami hasionló problémája van-e?

    Bocs a hosszú szövegért, remélem tudtok segíteni.

    huhuhorgasz

Új hozzászólás Aktív témák