Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    Újraraktam a rendszert aztán feltettem ezt az új drivert, aztán láttam írta hogy kéne a net frame work, feltettem a 2 est a microsoft oldaláról leszedve, aztán a cc indításakor ez a hibaüzenet fogadott:
    [link]
    Utána felraktam az 1.1 et aztán rá egy másik 2 est amit utána hibaüzenetbe írt, akkor megint jött egy másik, akkor feltettem a 3 ast, most meg megint ezt a hibát írja, aztán újrafelettem a drivert és még mindig semmi... na most micsináljak? help :D




    [Szerkesztve]

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    Feladtam...
    Nyomtam egy uninstall-t aztán driver cleaner, aztán újra fel és már pattan fel a hiba...
    Aztán újra le mindent aztán felraktam az omegadrivert... aztán cső.. azt használtam eddigis, ritkán volt csak fent az eredeti ati-s mondjuk ilyen net frame workos hibával eddigcsak egyszer találkoztam de azt meg tudtam oldalni.
    [link]

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    Engem a 10.11 es driver nagyon megszívatott...! Érdeklődöm hogy mással is történt-e hasonló vagy csak az én kártyám nem viseli el.
    Sapphire 3870 ultimate a kártya, xp sp3 alatt, decemberi kiadás.
    Először mikor feltettem szépen lassan megfagyott a kép aztán dobott egy kék halált ati2dvag -al.
    Utána olyanokat kezdett el amilyet még az életben nem láttam. Kép megfagy, minden egyéb, num lock ot sem tudtam kapcsolgatni stb... viszont a tálcán az utorrent ben a le feltöltési sebesség adatok változtak!!! Utána volt hasonló produkció messengerrel is, megfagy az egér, meg minden egyéb, viszont egy szót még be tudtam gépelni az msn ablakba, majd utána megfagy az is.
    Akkor volt olyan hogy csak az egér fagyott meg.
    Meg ha el próbáltam indítani a CCC -t, egér menüből, azonnal meg fagyott minden...
    Aztán rendszer leállításkor, mikor kiírja hogy a rendszer leáll, megfagyott állandóan, még csökkentett módban is.
    Le tudtam nagy nehezen törölni a drivert, driver cleanert is futtattam, azt hittem az előzőleg felrakott driverekből maradt fent valami szemét és azért bugzik ennyire. Újra felraktam a 11 est, kezdődött előröl minden...
    Aztán végül újra raktam a rendszert, 10.11es drivert visszaraktam rá, erre következő indításnál azonnal kékhalál... utána restart, akkor bejött CCC, nem fagyott le tőle, oké, msn en írtam valakinek egy szót, azonnal megmerevedik a kép és vége...
    Nah lényegében ennyi. Most megint újra raktam az xp-t, és 10.10 es drivert használom.

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    Sziasztok!

    Van egy olyan problémám, hogy már jó rég óta (csak egyre jobban idegesít, pont be szeretnék valamit állítani a ccc -ben) nem indul el a CCC. Már csomószor frissítettem drivert, használtam mindenféle driver cleanert, töröltem már mindent a regeditből stb, és semmi... Most azt csinálja, ha indítanád a ccc -t, homokórázik a rendszert, majd befagy az explorer.exe, szóval az egész aero felület befagy egy kis időre, aztán újra életre kel, a ccc meg sehol..
    Azt sejtem egyébként, hogy a Sapphire Trixx tuning programmal mikor össze sikerült akasztani a ccc tuning menüjét, majd ráfrissítettem egy drivert, akkor bolondult meg.. Azóta egyébként húzni se lehet a kártyát, mert amit a trixx be beállítasz az nem úgy lesz.. valahogy nem viszi át helyesen a beállításokat a kártyára, ez előtti probléma előtti atom stabil kitesztelt értékekkel úgy esik szét a kép hogy öröm nézni. :U
    Nincs kedvem ezért újratelepíteni a rendszert..

    [ Szerkesztve ]

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz adamssss #23255 üzenetére

    Az a baj hogy ezeket már lejátszottam, csökkentett módba használtam már driver cleanereket, manuálisan is elkezdtem mindenfélét törölni regeditbe amiket neten ajánlottak külföldi forumokba ilyesmi problémákra.. a probléma meg ugyan úgy fent áll.. dotnet 4.5 az fent van.. játékok miatt frissülni is szokott.
    17 éve foglalkozom informatikával úgyhogy az alapköröket megfutottam már többször, de úgy érzem van valami trükkös megoldás rá..

    MSI AB vel az volt a baj, hogy a power stateket nem váltotta normálisan a kártya, ha azzal lőttem be az órajelet, feszültséget, míg a Trixxel megmaradtak ugyan azok a gyári értékek, csak ha terhelted akkor futott túl OC órajelre, meg úgy vettem észre csak akkor adta rá a többlet feszültséget is.

    [ Szerkesztve ]

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    Sziasztok!

    CCC nem indulásra tud valaki valami jó megoldást?
    Tök frissen telepített rendszerre felraktam a 14.4 et, frissített a windows, és meghalt a ccc, újra raktam a drivert, semmi, ajánlottak pár megoldást, hogy .NET eket töröljem stb, a vége az lett hogy nem volt usb driver, és rakhattam újra a rendszert, azt hittem felrúgom a gépet!
    Aztán utána hagytam hogy frissítsen le mindent a friss rendszer, majd újra ccc, tökéletes lett.
    Most vettem egy új kártyát, berakás előtt uninstalláltam az amd drivereket, újraindítás, felraktam a 14.6 ot, egyszer elindúlt, majd a menükben lépkedve kifagyott, azóta nem indul... nem hiszem el...
    Mi a bánatos ló**ztól van ez??

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    Rajtam kívül senki nem járt még úgy hogy papírforma szerint felrakta az új drivert és a CCC többet nem volt hajlandó betölteni? :U
    Már meghülyülök hogy nincs rá megoldás a rendszer újrarakáson kívül...

    [ Szerkesztve ]

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz VIPowER #26598 üzenetére

    Ez nagyon régi, ez még az előző kártyámat se támogatta. :D

    [ Szerkesztve ]

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    Sziasztok!

    Felteszem évek óta meg nem oldódó kérdésem újra.
    CCC nem indul el, lefagyasztja az explorer.exe -t is.
    Frissen telepített rendszer, ccc előtt frissített legújabb .NET. Tehát teljesen friss, frissített rendszeren még elindul, majd használgatom, szerintem semmi fatális dolgot nem műveltem, ccc menüijeiben lépkedve kifagy, és soha többet nem indul el.
    Videókártya csere is megtörtént már, régen 6870 el csinálta, most 270x el.
    Abu-nak is írtam már privátot, nem válaszolt. Nem jövök rá mitől lehet.
    Már arra is gondoltam hogy az alaplap miatt bugol be.. mióta benne van a ccc be a processzor energiagazdálkodás is, mert a overclock miatt ki van lőve minden energiagazdálkodás.

    [ Szerkesztve ]

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Out #27815 üzenetére

    Driver iqrl el kapok a mostani telepítés után kéket, de szerintem az az új 3rd ős audigy driver miatt lehet, hang is került már végtelen ciklusba.. előző rendszernél nem kékezett.
    CPU az lett prime95 el tesztelve kb 7-8 órát, LinX el kb 9-10 órát ment. Memória memtest86 al 12+ órát, valamint egy kis rendszer alatt futó tesztel is teszteltem, mert azzal az időzítés tuning miatti véletlen fagyásokat ki tudtam küszöbölni, mire rájöttem hogy a gyárin kívül kisebb órajelen és nagyobb feszültségel se képes működni ez a csodás corsair ram... [link] tudom ajánlani, semmi más program nem jelzett hibát. Na ezzel is ment egy napot véletlenszerűen indítgatva.
    Tehát nem hiszem hogy egy .net alapú program ne lenne képes ezen a gépen futni.
    Ha csak homokórázik és fagyasztja az explorer.exe -t az szerintem túl durva ahhoz hogy egy memória hiba legyen csak amit egyébként több napos tesztelés alatt sem találtam meg. Valamint akkor friss telepítéskor első indításra miért fut egy darabig, utána meg el sem indul?
    De lassan ha nem jövök rá az lesz hogy egy full bios defaultal felrakok egy rendszert és úgy fogom egy darabig használni, meghal-e úgy a ccc..(?)

    [ Szerkesztve ]

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Goose-T #27822 üzenetére

    Ja kb ér 2 ezer ft ot? :D
    Egyébként a gyári driver amit én legutóbb használtam, az win7 alá olyan volt, hogy épp hogy működött, de beállítani semmit nem tudtál.
    Aztán csináltak hozzá csomagokat házilag, azokat fel fejlesztették annyira hogy végül mindent tud a kártya, csak van egy probléma. 64 bites win alatt 4 giga ramnál már a record csatornák hibásak, 8 gigánál pedig tilthatod le mindet, mert csak recseg búg, iszonyat zaj jön rajtuk. Tehát hogy mikrofont tudjak használni, aktív az alaplapi kártya is, és azt használom skype hoz stb. :D
    Szóval a csere az indokolt lenne, de nem akarok most erre költeni, mert ha veszek újat, akkor jót veszek. Na meg olyan kellene amivel meg tudom csinálni a sztereo klónozást megbízhatóan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák