Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozsoki93

    csendes tag

    Sziasztok!

    Volt egy Sapphire Radeon R9 270x oc videókártyám (1 évig gond nélkül működött) melyet visszaküldtem garanciáztatás céljából, mivel egyes játékok lefagytak, elszíneződött és becsíkozódott a kép. Egy hónappal később pár napja kaptam helyette egy Gigabyte R9 270x Windforce típusu videókártyát, de ezzel is gondjaim akadnak. Először az AMD oldaláról leszedtem catalystes automata detektort melly észlelt a videókártya típusát és letöltötte a megfelelő drivert hozzá. Teszteltem néhány játékkal, Rocket Leagueval pár perc játék után leállt rocket league működése leállt hibaüzenettel, néhányszor le is fagyott, úgy hogy fekete képernyőm volt. Utána GTA V - el teszteltem az is lefagyott egy idő után olyannyira, hogy resetelnem kellett. Ezután újratelepítettem a Windows 10 -et leszedtem catalyst drivert megpróbáltam Dota 2 -t elinditani néhány perc játék után Illesztőprogram leállt majd újraindult hibaüzenettel lefagyott a játékom, csak hangot hallottam a kép megállt. Ezután töröltem a drivert és felraktam a hivatalos Gigabyte oldalról a videókártyához tartozó drivert. Ezzel szintén lefagyott a gép a képen látható háttérrel:

    http://kepfeltoltes.hu/160909/hatter_www.kepfeltoltes.hu_.png

    Olvasgattam fórumokon, hogy táp nem elég neki, de az én esetemben egy 650W táp van a gépben, elégnek kell lennie.

    Mi lehet a probléma? :(

Új hozzászólás Aktív témák